Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: szabonikolett120, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Őszibarack-kivonatot tartalmaz, mely üde, ragyogó kinézetűvé varázsolja a bőrt.

bstella

2014. augusztus 15.

A bőrömet tényleg puhává és üdévé teszi, alapvetően szeretem, de nekem nagyon büdös, a cefrére emlékeztet, és az összetevői lista lehetne picivel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

szabonikolett120

2014. július 1.

Én nem szoktam ezt maszknak használni,csak arcradírnak.Az illata nagyon mű,viszont a hatása jó.Tiszta,friss lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

heno

2013. március 27.

Én már egy ideje használom, és maximálisan elégedett vagyok vele. Mondjuk az elég rossz benne, hogy amikor az arcomon van, és szívódik be, olyan ragacsos, olajos érzés van., De miután lemosom, szép, puha acbőr a végeredmény, amely olyan friss, és üde. Széppé teszi a bőrt, ENNYI.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.