Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsaszín grapefruit és sárgabarack illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fruzskooo

2021. október 16.

Én kedvelem az illatát, igazi nyár illat. Pici szemcséi vannak és szerintem is kevés. Kézzel nem tudtam normálisan eldörgölni így fürdőszivaccsal használtam. Akcióban vettem így megérte kipróbálni, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

AncsiXoXo

2021. április 9.

Az illata nem a legjobb es nekem kicsit zsíros hatása van, nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Az illata nem a legjobb es nekem kicsit zsíros hatása van, nem veszem újra

pinupnicky

2021. március 29.

Frissítő illata van, gyengéden radíroz. Nem kell tőle csodát várni, de nem is silány. Átlag minőség, átlag áron. Ami nem tetszik benne, hogy kicsúszik az ujjaim közül (vagy bemegy a körmöm alá :-/ ), és kisebb darabkákban képes megállni a víz tetején. Ezért levonok két csillagot, mert ront az értékén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Ophelia

2020. április 21.

Nekem bejön ez a mű illat, a katalógusból tudtam, mire számíthatok. Kicsit csalódott vagyok a hatását illetően, reméltem hogy erőteljesebben radíroz, inkább egy gyengébb radírozós tusfürdőre hajaz, ráadásul baromi gyorsan fogy, ha rendesen át akarom dörgölni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

zdoreebaba

2019. december 27.

Teljesen beleszerelmesedtem az illatba, amikor először dörzsöltem az illatosított oldalt a katalógusban. Mivel szettben volt a tusfürdőjével és a testápolójával, gondoltam kipróbálom, teszek vele egy próbát. Sajnos a valóságban elég intenzív az illata, de én még így is el tudtam fogadni, mert a pink grépfrútot és a sárgabarackot enni is szeretem... a testradírt sima száraz bőrfelületre szoktam felvinni a hátamra, karjaimra és a lábaimra vékony rétegben. Ez a radír elég szemcsés így nem kell belőle egyszerre sok. Első használatkor eléggé csípte a bőrömet, de érdekes módon már többszöri használatnál nem éreztem. A felvitel után egy kicsit rajtahagyom, majd előveszek egy hátkefét és folyó víz alatt leradírozom magam. Ez egy krémesebb állagú, de intenzív szemcséket tartalmazó radír, akárcsak a legtöbb Avon Naturals radírok. Végzi a dolgát, felfrissít és leszedi az elhalt hámsejteket. Az illatában a barack édességét enyhén érezni, inkább a pink grépfút keserédessége jön a felszínre. Használata után puha lesz a bőr. Nekem az illata még mindig egy kicsit erős, de el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

artep81

2019. november 25.

Akcióban vettem, mert elfogyott a másik és az akkor nem volt a katalógusban. Jó nagy szemcsés, de engem ez nem zavar. Az már jobban, hogy sima folyó vízzel nem jön le hanem kézzel kell lemosni. Az illata sem teszik, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Csutak

2019. szeptember 18.

Akciós volt a katalógusban és már úgyis régen használtam testradírt, így megrendeltem. Az illata hagy némi kívánnivalót maga után, viszont nekem a radírozóereje tökéletesen elég, nagyon puha, sima a bőröm utána és szerencsére nekem a tusfürdő el is nyomja az illatát. Ezért merek rá most négyest adni, de újra biztosan nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Enne

2019. augusztus 30.

Botrányosan büdös! Sajnálom, hogy ezt és így kell leírnom, de eddig kétszer használtam, és mindkétszer letaglózott ez az orrfacsaró szag. :( Szinte marja az orromat. Pedig kozmetikumok terén nem vagyok érzékeny az illatokra, használok több olyat is pl, amiben direkt nincs illatanyag, de sosem zavar. Ez viszont...kiverte a biztosítékot nálam. Még ha a radírozó hatása hű de szuper lenne, mondanám, hogy elleszünk valahogy, max. bekeverem mással, de gyenge cucc sajnos. A szaga a tusfürdőn is átüt, másodszorra úgy próbáltam, hogy először radíroztam, majd tusoltam. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Mia0602

2019. június 21.

Nekem a radírozó hatásával nincs problémám, de ennek a termékcsaládnak az illata nagyon nem tetszik. Még a bőrradír amin a legkevésbé érezhető. Messzire elkerülöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

Jelizz

2019. június 18.

Ugyan az a jo illat mint a Sunkissed tusinak! :) szererem,kremes, jol radiros . Mondjuk nem lett utana extra puha a borom de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.