Avon

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Hoslaura5, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Sárgabarack és shea 2 az 1-ben sampon és balzsam revitalizálja a hajat.

• sima, hidratált és friss érzetet nyújt
  • száraz, töredezett hajra

b5bea

2020. augusztus 24.

Minden hajmosáshoz két különböző sampon használok, ő volt a 2. Finom illata volt, tökéletesen ellátta a funkcióját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 10.

Megrendeltem mivel,hogy a katalogusban megtetszett az illata.Izgatott voltam,hogy milyen lesz a hatasa.Mint a legtobb Avonos samponnal itt is beigazolodott nalam,hogy elso hasznalatnal tokeletesen teljesit,de utana mindig okoz valami galibat.Itt is ez tortent,tobbszori hasznalat utan eszrevettem,hogy elkezd tole gyorsan zsirosodni a hajam.Nalam nagyon nem valt be ez a 2 az 1 hatas.Samponnak meg elmenni,de igy nem er sokat.Inkabb ront a helyzeten.Csak az illatat tudom erte,mert az tenyleg kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 10.

Kise

2016. október 3.

Ritkán használok 2 in 1 terméket, mert zsírosabbá teszi a hajamat, de nyaralásra beszerzek mindig egyet, hogy kevesebbet kelljen csomagolni. Nekem bevált, illatát szeretem, a haj kifésülése nem okozott gondot, továbbá nem zsírosodott hamarabb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 3.

szfruzsi

2016. január 30.

Ez az én hajamon sajnos borzalmas :( egyáltalán nem tisztított, a töve mosás után is ugyanolyan zsíros maradt, az alja viszont száraz és összetapadt :( kukában landolt egy használat után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

snowyfairy

2015. november 27.

Mostanában nem látom az újságban, pedig nekem ez csodaszer! A spray-vel együtt puha, fényes és hidratált lett a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

blackcat00616

2015. november 3.

Sajnos nekem nem jött be :( Száraz, töredezett hajammal szinte semmit se tett, persze nem maradt zsìros, de semmi hidratálás, a hajam ugyanolyan seprűs maradt, pedig a többi samponnál puha és hullámos lett a hajam 1 napra legalább
👎

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

👎

boszia

2015. szeptember 6.

Akciósan vettem meg, hosszú göndör hajam van, ami a szarazságra hajlamos, tetszik benne az illata, az hogy érezni a balzsam hatását. Szerintem akciósan elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

OCsilla

2015. február 26.

Több sampont váltogatok egyszerre, mert pár mosás után mindet megunja a hajam. Így szuper, de ha többször használom egymás után, zsírosítja a hajam. Nem jobb, de nem is rosszabb, mint az általam eddig használt samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

csokilany

2014. december 9.

A képen látható csomagolás már megújult, és lehet, hogy a formulán is változtattak (már nem tudom megnézni, mert elhasználtam és kidobtam), de szerintem a régebbi jobb volt. Ez az újabb sem rossz, csak BALZSAMNAK. Amíg samponnak is használtam, fél nap múlva úgy éreztem, mintha nem is mostam volna hajat. Aztán most már használok előtte alverde sampont, és utána ezt belemasszírozom a hajamba (hogy a fejbőrömre lehetőleg ne jusson), és így a kettő fantasztikus. Biztos a samponon is sok múlik, de nekem önmagában azután száraz maradt a hajam, ezzel kombinálva szuper. :) Azért 5 csillagot nem kap, mert samponként semmit nem ér, de balzsamnak el lehet használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Keren

2014. november 22.

Soha többé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

Soha többé...

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2