Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2013. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ella

2016. július 28.

Nekem is megvolt. Nagyon szerettem, a strandra is magammal vittem. :-) Nem, nem volt tartós egyáltalán, de nekem Ő VOLT A NYÁR! Már kb. 15 évvel ezelőtt. :D Belegondolni is szörnyű, mennyire öreg vagyok, lassan 30 leszek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

szambi

2014. január 14.

Szerintem a mai huszon-, harminc éves hölgyek egy jelentős részének volt a birtokában egy ilyen testpermet annak idején, mikor még az a bizonyos tojáshéj látható volt az ülepünk alatt.
Ez egy olyan emlék, amiről nincs mit mondani. Egyszerűen csak ingerel egy nagy sóhajra, és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

arany.niki

2014. január 14.

10-12 éves koromban használtam. Nagyon szerettem, mert olyan "felnőttes" dolog volt befújni magam valamivel. Az illatára is nagyon emlékszem, gyakran használtam én is a szoba illatosítására. A mostani testpermetek viszont határozottan jobban tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

zsazsa

2013. december 30.

Jujj ilyenem nekem is volt (meg talán még mangós(?) is)! Egy darabig nagyon szerettem, jó illata volt, bár nem tartott olyan sokáig, de emlékszem én is sokszor illatosítottam vele a szobát. Olyan igazi nyár illata volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

amore

2013. december 30.

Én is első avonos termékek között emlékszem vissza rá. Friss illatú,nem tartós,de sokáig megvolt. A végén már annyira nem használtam,csak a szobában illatosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Babooca

2013. december 28.

Régen, mikor még táncoltam, ezzel frissítettem magam a szünetben. Nagyon szerettem a kis gyümölcsös illatát, parfüm helyett is megfelelt nekem. Kisiskolásként amúgy sem törtem magam azon, h parfümfelhőt húzzak magam után. :) Szép emlékek kötnek hozzá. Illata kellemes volt, bár nem annyira tartós. Ma már nem használnám, de a pontot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

szerpentin_b

2013. december 28.

Hát régi szép emlékek. :D Ha bár viccnek is gyenge volt mint illat. Ennek ellenére a mai napig megvan a flakon. Az nagyon kis praktikus. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

incifinci28

2013. december 28.

jajj ez milyen régi! :))) finom illat, ami alig tart valameddig, de semmi több azóta se

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

orange01234

2013. december 26.

Ez volt az első Avonos termékem anno, és még mindig van belőle. Kellemes illata van, de nagyon hamar elillan, én szeretem a sárgadinnye illatot. Nyáron felfrissülés volt fújkálni vele magam, de az összetevőket elnézve a maradékot nem fogom magamra elhasználni, megy wc illatosítónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.