Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. december 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az érzéki vanília illatát ötvözi a szantálfa orientális aromájával, melyek így egy csábító kombinációt alkotnak minden egyes zuhanyzás alkalmával.

Vattacukor1990

2018. december 27.

Egyetlen kifogásom van ezzel a tusfürdővel kapcsolatban: az illata/szaga. Zuhanyzás közben előjön egy nagyon furcsa mellékszag, ami rendesen bántja az orromat. Gondolom ez volna a szantálfa, mert a vaníliát szerintem nem lehet így elszúrni. Próbálom elhasználni azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Jucus85

2018. április 19.

Imádom az illatát ,megpróbálhatnának hasonló parfümöt alkotni,úgyis sokszor jönnek ki újjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

szabofannika0215

2018. február 24.

Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon szeretem!

AnnaR

2018. január 8.

Én szeretem, nagyon jó az illata. Az állagával már vitatkoznék, de elhasználni el fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Bubucim

2018. január 6.

Tavaly rendeltem meg, de nagyon kevés ideig használtam. Idén elővettem, de testpermetként semmit nem csinál, így szobaillatosítóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

CsiliCili

2017. szeptember 22.

Hát ez iszonyat büdös..és meg órákkal később is érzem magamon ezt a szagot..mert ez szag.
Vanília illata egyáltalán nincs, bár sztem a szantálfa meg nem ilyen büdös.
Ha az ember csak beleszagol, úgy annyira nem érződik, de vízzel elkenve a bőrön, előjön ez a szag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Vanília illata egyáltalán nincs, bár sztem a szantálfa meg nem ilyen büdös.

Jenniii92

2017. augusztus 26.

Én nagyon imádom az illatát, mondjuk szerintem a vanília nem érződik ki belőle, de akkor is isteni, nem győzök betelni vele. Fürdés után is elég sokáig lehet érezni az illatát, ennek külön örülök. Nem kell belőle sok, mert jól habzik, nekem a színe is nagyon tetszik, kis csillogós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

viviennoo

2017. augusztus 20.

Ízlések és pofonok. Nekem tetszett, nem olyan szörnyű szerintem :) Bár az Avon tusfürdők nem a kedvenceim, mert hamar elillan az illatuk, ezért csak akciók során, vagy ha valami szettben adják, szoktam rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

nory91

2017. július 29.

Ez a világ legbüdösebb tusfürdője. Komolyan hányingerem van tőle olyan büdös. Szerencsére ajándékba kaptam, ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Enci11

2017. május 16.

Inkább csak akkor veszem elő, ha épp kifogyok az aktuális tusfürdőből. Télen vettem, akkor borzasztónak tűnt az illata, most tavasszal mintha egy fokkal jobb lenne. Vannak sokkal jobb illatai is ennek a termékcsaládnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lilás piros.