Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. december 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az érzéki vanília illatát ötvözi a szantálfa orientális aromájával, melyek így egy csábító kombinációt alkotnak minden egyes zuhanyzás alkalmával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MissScorpio

2021. június 22.

Kellemes illatú, krémes állagú, közepesen jól habzik. Nálam nem évszakfüggő, télre vettem, de nyárra is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Kajmi

2021. április 26.

Ajándékba kaptam a termékcsalád többi tagjával. Alapból szeretem a vanília illatú kencéket, de ennek nagyon émelyítő az illata. Elhasználtam, de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Kremcica

2020. április 30.

Teljesen átlagos kellemes illatú tusfürdő. Az illatkombináció furán hangzik, de nem rossz és elég visszafogott. A bőrömet nem szárította, de nem is hidratálta. Az incije nem túl szép, a methylisothiazolinone tartósítószeren (21. században ne már) és a micán konkrétan kiakadtam (csillámpala, ettől csillognak a highlighterek és szemhéjpúderek). Hogy minek, mert kb felkenés után semmi nyoma nem marad a bőrön... Egynek összeszorított fogakkal elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Virvatuli

2020. február 27.

Télire pont jó volt az illata, a testápolójával együtt használtam. Nem volt rossz, de volt már ennél jobb tusfürdőm. Eléggé szárította a bőröm, és gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

Meoi

2019. május 23.

Az illata nagyon jó, de nem tartós. Ár/minőség aránya reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Az illata nagyon jó, de nem tartós. Ár/minőség aránya reális.

Vattacukor1990

2018. december 27.

Egyetlen kifogásom van ezzel a tusfürdővel kapcsolatban: az illata/szaga. Zuhanyzás közben előjön egy nagyon furcsa mellékszag, ami rendesen bántja az orromat. Gondolom ez volna a szantálfa, mert a vaníliát szerintem nem lehet így elszúrni. Próbálom elhasználni azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Jucus85

2018. április 19.

Imádom az illatát ,megpróbálhatnának hasonló parfümöt alkotni,úgyis sokszor jönnek ki újjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

szabofannika0215

Bőrprobléma: Nincs
2018. február 24.

Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon szeretem!

AnnaR

2018. január 8.

Én szeretem, nagyon jó az illata. Az állagával már vitatkoznék, de elhasználni el fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Bubucim

2018. január 6.

Tavaly rendeltem meg, de nagyon kevés ideig használtam. Idén elővettem, de testpermetként semmit nem csinál, így szobaillatosítóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.