Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: Selene, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

Ár: 1400 , Eladó: Zhilia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
oliviae

2019. március 27.

Nem szárítja a bőröm, jól habzik és szépen el távolítja a sminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Nem szárítja a bőröm, jól habzik és szépen el távolítja a sminket is.

Szhojon

2019. január 26.

Smink lemosáshoz használtam. Jól habzik, szépen lehozza sminket. Sajnos többet nem tudok róla írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

mlexa

2018. december 12.

Nem használtam napi szinten, csak mikor eszembe jutott 😀 Nedves arcon oszlattam el, habzott is, utána öblítés. A szemem volt, hogy csípte, azért már nem is erőltetem... De az arcom a használata után puha és bársonyos volt. Újra már nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Vattacukor1990

2018. december 9.

Egyszerre vettem a hozzá tartozó arcradírral és lehúzható arcmaszkkal. Nekem nagyon bevált. Kíméletesen tisztítja az arcomat és friss, üde bőrt eredményez. Mindig nedves bőrön alkalmazom, átmasszírozom vele az arcomat, kicsit felhabzik, majd leöblítem.
Ritka az olyan Avonos termék, ami nekem ennyire beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Ritka az olyan Avonos termék, ami nekem ennyire beválik.

Dorci1987

2018. november 23.

Szuerpjókat írtatok róla, így már nagyon vártam, hogy megérkezzen. Nos, igen :D Szemet jó erősen be kell csukni, de nekem még az orromat is égette belül, ahol belement egy picit :D Az illatáért nem vagyok oda egyáltalán, sztem kár volt beletenni, teljesen felesleges. A hatása egyébként nagyon jó, szépen tisztít, nagyon jól habzik (esténként az arckefémre nyomok belőle, és tökéletesn funkciónál vele - hab helyett van most ez), reggel pedig csak úgy kézzel. Tényleg, mintha picit csökkentené a pórusok méretét, és nagyon szép, egységes arcbőrt eredményez, plusz tök olcsó és sok, de mivel azért nem csodaszer, így egy erős 4*-ot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

sttpcsillag

2018. október 20.

Nem hasznalom napi szinten, inkabb csak amolyan tuzoltasra mikor bezsirosodik a borom... Kellemes erzetet hagy maga utan es igy hasznalva nekem nem szaritja a borom. A kupakjat viszont gyulolom, sosem sikerul rendesen ranyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Ybyza

2018. szeptember 11.

Sok arctisztítót kipróbáltam, de erre mindig visszatérek, esténként szoktam használni. Jól tisztít, még a sminket is leszedi - igaz a szemet nem árt erősen becsukni - így még a vattapamacsot is megspórolom és a szempillámat is kevésbé károsítom:). Használat után pedig fellélegzik a bőröm, nem érzem az arcomon a város koszát. Utána tényleg tanácsos hidratálni (normál éjszakai krém elegendő számomra). A kupak tényleg problémás időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

kissdzs

2018. augusztus 8.

Már rengetegszer újra vettem annyira bevált nekem ez az arctisztító. Nagyon jól tisztít, talán egy icipicit szárít de hidratáló krémmel ezen könnyen lehet segíteni. Használat után a bőrömet extrán tisztának, frissnek és kisimultnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

kingh

2018. július 18.

Pár hete használom, szépen tisztít, tonizál, másnapra lehúzza a gyulladást/pirosságot, ha kijön valami rosszabb napjaimon. DE! Mindennapos használatra nem ajánlom, pedig olajos bőröm van (ezenkívül problémamentes), így is szárította nekem egy kicsit. Az illatát szeretem, összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

glau17

2018. július 4.

Véletlenül rendeltem, de gondoltam kipróbálom. Nálam egyik 'funkció' sem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.