Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: Selene, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

EniMore

2020. július 26.

Amit a legjobban imádok ebben az arctisztitóban az az, amit legelőször ki nem állhattam: az állaga. Eddig víz állagú, nagyon folyós arctisztitókat használtam és éppen ezért nem volt könnyű átállni, de nem tartom kizártnak, hogy mostantól inkább az állagban ehhez hasonló termékeket fogom keresni. Egyáltalán nem szárítja az arcom, ami szintén hatalmas plusz. Továbbá nekem még az illata is tetszik.
Ha újra venni nem is fogom, azért, ha valaki meglep vele, mindenképpen elhasználom 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

molnarviki1209

2020. február 22.

Nagyon jól habzik, és mattítja a bőröm. Kicsit szárít, de a hatása miatt biztosan elhasználok még pár tubussal.
Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Szeretem. :)

LadywithFerret

2020. január 23.

Arctisztítónak nem rossz, de ha nagyon sok az elhalt bőr az arcomon nem ezt használom. Ha elfogy, nem veszek újat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Virag80

Korcsoport: < 18
2019. december 6.

Teljesen átlagos arc lemosó. Egynek nem rossz, de semmi csodát nem tesz a bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 6.

zsuzsanna84

2019. november 14.

Nagyon szeretem, a sminket szépen leszedi, a szememet egyáltalán nem csípi. Szerintem sokkal jobb, mint egy micellás víz. Ritkán van benne sajnos a katalógusban, emiatt többet is rendelek egyszerre belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

vajvajszabo

2019. november 4.

Nagyon szeretem az Avon uborkás termékeit s ebben sem csalódtam. Tisztít és lemosva a zsíros bőr száraz lesz. Egyetlen baj a kiszereléssel van, ugyanis nagyon folyós és a kupakot nehezen lehet lezárni úgy, hogy közben ne folyón a kezünkbe felesleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Nico1984

2019. július 17.

Nagyon jól tisztít és szárítja a zsíros bőröm, de elég híg és nehéz becsukni a kupakját, ezért csak 4 csillag.

Update: nem tudom, mit csináltak vele, de most kicsit sűrűbb lett a textúrája és a kupakját is egyszerűbb becsukni, így már megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

oliviae

2019. március 27.

Nem szárítja a bőröm, jól habzik és szépen el távolítja a sminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Nem szárítja a bőröm, jól habzik és szépen el távolítja a sminket is.

Szhojon

2019. január 26.

Smink lemosáshoz használtam. Jól habzik, szépen lehozza sminket. Sajnos többet nem tudok róla írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

mlexa

2018. december 12.

Nem használtam napi szinten, csak mikor eszembe jutott 😀 Nedves arcon oszlattam el, habzott is, utána öblítés. A szemem volt, hogy csípte, azért már nem is erőltetem... De az arcom a használata után puha és bársonyos volt. Újra már nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.