Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

blankasara

2016. augusztus 14.

Igazából se nem használt, se nem ártott. Az illatával nem volt egyszerű megbékélnem, de idővel megszoktam és viszonylag sokáig használtam, míg aztán váltottam Ziajára (jó döntés volt!) és kézkrémnek használtam el, hogy ne álljon magányosan. Jó zsíros, így valamennyire segített a szárazságon és nekem pattanást sem okozott szerencsére, de mégsem vált kedvencemmé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

guppi666

2016. március 17.

Update: hát bekövetkezett a tragédia nálam is. Gyulladt hatalmas pattanások jöttek ki rajtam, most próbálom eloltani a tüzet.
Döbbenet hogy teafás cucc okoz pattanásokat - szóval ki tudja mi is van benne pontosan, de nem e világi embernek gyártják. Sajnálattal fedeztem fel a legújabb katalógusban, betiltanám a gyártását! Pedig olyan szépen indult a kapcsolatunk :(

A sok negatív vélemény olvasása után félve kezdtem el használni, mert ajándékba kaptam. 2 hete hasznàlom és hála égnek eddig nem csinált semmi rosszat a fejemmel. Éjszakai krémnek használom, mert nappalra nekem sok. A színén és állagán látszik hogy nem egy szuper könnyű krém, viszont nem is olyan testes mint vártam. Az illata kellemes, de szerintem túl erős. Hidratálni nem igazán hidratál, bár most annyira ki van száradva a bőröm, hogy minden krémet sziv magába mint a szivacs. Ha nem okoz bajt, elhasználgatom (nagyon sokáig elég lesz, mert nagyon kevés kell belőle és elég nagy a tégely), de újravenni nem fogom, remélem ajándékba sem kapok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Lolychan

2016. február 12.

UPDATE: Nyáron a nagy melegben tényleg katasztrófát csinált, de így a hidegebb napokra egész jó és remekül hidratál. Pattanásokat azonban még mindig okoz, de +1 csillag.

Kipróbáltam, remélve, hogy kevésbé lesz zsíros és pattanásos a bőröm, de sajnos csalódnom kellett, rosszabbá vált tőle a bőröm, mint volt. :/ Az illata és az állaga jó, ezért nem 1*, de egyébként nagy csalódás :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

hatiay89

2016. január 8.

A zsíros, pattanásos tinikori bőrömön sokat segített, biztos, hogy ezt venném újra, ha gond lenne a bőrömmel megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

wiky93

2016. január 3.

Régebben használtam ezt a krémet, nagyon rövid ideig. Az arcomon viszkető piros foltok jelentek meg, később pedig nagy fájó pattanások jelentkeztek..egyáltalán nem nyújtott se frissítő, se hidratáló hatást. Talán ez a legrosszabb krém, amit valaha is kipróbáltam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Frumus

2015. december 30.

Most kezdtem a próbafutamot ezzel az avonos szettel (arcmaszk, arcradír, arckrém és a tonik). Erős szaga van, a teafa miatt, első szimatra nem tetszett, de most már összebékültünk, sőt mondhatni megszerettem a karakteres szagát. Az arckrém jön be a 4 közül a legkevésbé, de a hatásait még lesem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

mujerconfused

2015. december 7.

Sehogysem érzem jól a bőrömön, nagy problémákat szerencsére nem csinált, de nem esik jól felkenni. A szaga is furi, pedig én szeretem a teafaolaj illatát, "szerencsére" sikerült kb a 2/3át kiborítanom a mosdóba - a tégelyes csomagolás előnye - így gyorsabban le tudom cserélni :D

Update:
Nem hittem volna, de fel kell hogy pontozzam. Még az én zsíros fejem is elkezdett száradni így a téli hidegebb időben, most már egész jó. Igazából 3,5 csillagot adnék, de jószívűen kerekítek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Update:

hbrigi25

2015. november 30.

Nagyon szerettem, amikor még zsíros bőrproblémám volt. Együtt használtam az arctisztítóval és maszkkal. Hozta az elvárt hatást. Most inkább száraz bőrrel küzdök, de ha visszatérnének a zsíros bőrproblémák újra ezt a terméket fogom használni, de csakis szettben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Zsokaa

2015. november 29.

Irritálta a bőrömet. Tovább akartam adni, de akinek szántam volna, szintén így járt a sajátjával. Így még mindig ott áll a polcon, senki nem használja, senkinek nem kell. Nagyon nem szeretek kidobni ilyesmiket, de úgy tűnik neki ez lesz a sorsa. Az ára nem vészes, így legalább nem sajnálom annyira.
Egyébként az állaga szerintem jó, az illatával sincs baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Egyébként az állaga szerintem jó, az illatával sincs baj.

Narcein

2015. november 29.

Gyanútlanul az arcomra kentem...kár volt. Olyan szinten tette tönkre a bőrömet, hogy utána kb egy év volt,mire rendbejött. :( Tele lett pattanással (fájó gümőkkel). A kozmetikus tisztogatta ki valahogy, de azóta is terjed ide-oda,előtte sosem tapasztaltam ilyet a bőrömön. Nagyon bánom már. Mínusz csillag!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Antioxidánsok: BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.