Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 200 ml

Kingácska0807

2017. július 24.

Nagyon jó termék volt ez a krém,szerintem az Avon legjobb testápolója. Sajnálom,hogy már nem gyártják. Finom illata volt, megfelelően hidratált,ápolt,mindezt pár szár forintért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

SzTellsIt

2016. november 2.

Imádtam ezt a krémet (nem tudom van-e még belőle). Odavagyok a vanília illatért, a testpermet verziója kilóra megvett, de ebben sem csalódtam. Könnyű a textúrája, hamar beszívódik. Nagyon kellemes érzés a bőrömnek! abszolút újrarendelős fajta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

vanesszakis

2016. július 17.

az olcsó katalógusban találtam rá és magamnak is és az unokatesómnak is rendeltem egyet. mindketten imádtuk . az illata nagyon finom és jól hidratál,hamar beszívódik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Ekizig

2016. június 9.

Jól hidratál,a hatásával elégedett vagyok, de az illata nagyon erős mű vanília , nem olyan diszkrét édes illat mint amilyet szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

hbrigi25

2015. december 14.

Nekem elég furi bőröm van. Ez a krém nagyon finom illatú, jó állagú szinte élmény vele a kenegetés, de nekem csak deréktól felfelé vált be; deréktól lefelé már kevés volt a hidratáltság. Így legtöbbet a karjaim voltak kényeztetve vele, na meg a párom is szerette kézkrémként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Ella

2015. szeptember 22.

Igazából elég nagy csalódás volt... POZITÍV ÉRTELEMBEN!!! Nagyon nem vagyok megelégedve a Naturals testápolókkal, de ez kivétel. Szett része volt. Először megijedtem, mert furcsán szétvált, volt egy szuflészerű réteg és belőle kivált lötty (újonnan rendeltem pedig). Beletettem az ujjamat, hogy szétkenjem magamon és akkor mintha felszabadult volna az a finom vaníliaillat belőle. Mesés. :) Aztán ahogy szétkentem sajnos elmúlt és gyógyszertári kenőcs illatú lett, viszont nagyon gyorsan beszívódott és hihetetlenül puhává és selymessé varázsolta a bőrömet. :) Igazából az ár-érték arány miatt billen a mérleg inkább az 5 csillag felé, de valahol a 4 és az 5 között lenne igazságos pontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

eSophie

2015. augusztus 5.

Ez az egy testápolójuk ami igazán használt nekem, nagyon szeretem vagyis szerettem, mert tudtommal mostanában nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

ribizlizizi

2015. július 19.

nem tetszett, szétfolyt külön az olajos "illat" része, a krém meg alul maradt, büdös és nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Cukiti

2015. február 21.

2 hete használom napi rendszerességgel, korábban csak ritkán. Egyszerűen zseniális. Az én lábaim rettentően szárazak voltak, látni is lehetett a kis fehér vonalakat, mint a kiszáradt földeken és teljesen "megjavította". Az illatát nagyon szeretem, pedig nem vagyok nagy vaníliakedvelő, emellett a bőrt is fényesíti kicsit. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

csa92

2015. január 13.

Imádom az illatát, jó a bőrömnek, nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Imádom az illatát, jó a bőrömnek, nem drága.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.