Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Shea vajat, tejfehérjét és E-vitamint tartalmaz. Radírozza és tisztítja a bőrt egy lépésben. Sima és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Horest

2016. november 3.

Nagyon finom illata van, nincs benne olyan nagyon sok szemcse, de ettől függetlenül sztem jól radíroz, legalább is az én bőrömnek pont jó, így is csak kéthetente használom, mert egyébként engem kicsit szárít, így viszont nagyon takarékos, sokáig elég. Szeretem a terméket, kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Black Fairy

2016. szeptember 27.

Jól radíroz, finom az illata, nem szárít, de nem is hidratál...A TBS termékek elég magasra tették a lécet, így ezt átlagosnál jobbra nem tudom értékelni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Weronika

2016. május 11.

Nem szerettem, alig vannak benne szemcsék, nem radíroz rendesen, és nem is habzik, nekem kevés volt és az illata sem tetszett igazán, alig vártam hogy végre elfogyjon. Nekem a Senses radírok jobban bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

szanihercegno

2016. március 17.

Imádom az illatát, kicsit lehetnének durvábbak a szemcsék és kevesebb krém:) 4 csillagot simán megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

blilla91

2015. december 22.

Szeretem a naturals testradírokat, mivel apró de sok szemcse van benne, krémes, nem habzik (nem is kell, elvégre nem tusfürdős), nem is szárít, kiválóan radíroz. Kellemes mű vaníliaillat. Azt hiszem ez a legsűrűbb a 3 illat közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

hbrigi25

2015. december 14.

Elégedett voltam vele, amikor használtam. Jó az illata, sokáig elég egy tubus, kellemesen radíroz, finom, puha bőrt eredményez, de sosem ragadok le egy terméknél inkább többet is kipróbálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Damayanti

2015. december 4.

Hát ezt bizony csak a vaníliás illata miatt húzom fel 4 csillagra... De még az illata is lehetne kicsit kellemesebb, tubusból kinyomva kicsit művi vanília szaga van, de ez nem nagy baj. Viszont nagyon gyengécske ez radírnak, inkább csak olyan, mint egy kicsit megtúrósodott állagú valami kence.... Szinte nem is szemcsés, tényleg mintha túróval kenegetném magam, gyenge, ennél ezerszer jobb radírok vannak. Az illata miatt húzom fel 4 csillagra, de amúgy adtam már 4 csillagot olyan radírra, ami emellett lazán 5 lehetne akkor igazságosan, csak még annál is van jobb... Szóval ez 3 lenne, de mivel szeretem a vaníliát így elfogultságból legyen karácsony közeledtével meg az a 4 csillag neki, de amúgy ennél tényleg sokkal jobbak vannak. Lehet valakinek pont azért tetszene nagyon, mert ilyen kis lágy. aki azt szereti, annak ez telitalálat. Én egyetlen egyszer használtam, de többször nem fogom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Zsokaa

2015. november 27.

Az illata nagyon jó, azt imádom. Jól is radíroz, elég nagy szemcsék vannak benne. Viszont sokkal jobban szeretem azokat a testradírokat, amelyek habzanak is. Ez nem habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Tamara91

2015. november 20.

Minden héten használom, nagyon megvagyok elégedve vele! Sokéig elég és kis kellemes illata van s nem elhanyagolható, hogy nagyon jó árban van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

kdorci

2015. szeptember 29.

Kicsit féltem, mikor megrendeltem, hogy borzalmas "gej" illata les, de nem! Imádom az illatát, egyszerűen mesés. Emellett nagyon jól le radírozza a bőröm és még szerintem puhává is teszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)