Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: MAnna24, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros hajra

• eltávolítja a fölösleges faggyút és a fejbőrre rakódott szennyeződéseket
  • friss és revitalizált érzést kölcsönöz
  • hidratálja a hajat és megkönnyíti annak kezelhetőségét

Avon Naturals Verbéna és Borsmenta Tisztító Sampon - 250 ml
Ár: 450 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Emma91

2019. május 22.

Használtam egy hónapig, akkor nagyon megvoltam elégedve vele, de mikor újra rendeltem és használtam 1-2 alkalommal, az egész fejbőröm kisebesedett. Biztosan, már megszokta a fejbőröm és azért nem használt. De a lényeg az hogy azóta sem vettem újra, és nem is fogom😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

annamariasari

2019. május 22.

Az illata jó de nekem nemhogy nem hidratálta a hajam hanem szárította. Olyan mintha egy száraz réteg került volna a hajam rá amit ki lehet fésülni pedig alaposan kiöblítettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

pattelin

2019. május 9.

Nem néztem meg az itteni véleményeket, mielőtt megrendeltem és ilyen ritkán fordul elő velem! Valószínűleg ennek így kellett lennie, mert én egészen elégedett vagyok ezzel a samponnal! Na jó, azt nem mondom, hogy életem samponja.. Szépen tisztít és szeretem a mentás illatát, ami mosás után már nem érződik sajnos! Átlagosan 4 naponta mosok hajat, ezzel a samponnal sem kell többször, szóval nem zsírosít jobban, mint más sampon. Még nem tudom, hogy újra veszem-e. Ár érték arányban nekem megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

SzL

2017. december 29.

A csalános testvére után ezt vettem meg, ugyan úgy ilyen sos célra, meg ha más épp elfogyna stb. Ez is nehezen habzik és az eloszlatása is nehéz, de nem ezzel van a fő gondom. Elvileg zsíros hajra van, erre nekem pont hogy picit zsírosította a hajam hogyha ugyan annyit használtam belőle mint egy átlagos samponból. Ha kevesebbet akkor nem volt ezzel gond. De még akkor is jobb átfutni utána egy másik samponnal a hajon. Az illata az kellemes azzal nem volt gond. Nem tudom hogy elfogom e használni, talán max tusfürdőnek arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

gre05

2017. december 27.

Valóban szörnyű, rettenetesen zsírosítja a hajat. Olyan, mintha nem is töltöttem volna időt a hajmosással már hetek óta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

dreka98

2017. augusztus 9.

Szörnyű! Nem lehet rendesen kimosni a hajból, és valami undorító zsíros érzetet hagy maga után. Nem ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

kartyikanna

Korcsoport: < 18
2017. július 29.

Ugyan olyan jó, mint a kondicionálója, szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

Ugyan olyan jó, mint a kondicionálója, szeretem használni.

ria23

2017. június 24.

Nagyon nehéz kimosni a hajból és hamar zsírosítja, elnehzíti. Nekem nagyon gubancos és nehezen fésülhető is lett tőle a hajam. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Boginyuszi

2017. május 10.

Nem tisztított annyira, mint vártam, és használat közben nagyon irritálta a szemem-orrom. Pedig nem ment az arcomra soha belőle, direkt vigyáztam, mégis, minden egyes alkalommal ezt tapasztaltam. Használtam már ennél jobb sampont is, és mivel manapság elég nagy a választék szerencsére, ezért nem kell kompromisszumot kötnöm :) alig vártam, hogy elfogyjon, és tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Mona29

2017. április 15.

Párom használta el. Szép volt, jó volt, de jó, hogy elfogyott. Hősiesen elhasználta a nagy kiszerelést, de nem vesszük újra. Samponként tisztított, de a gyorsan zsírosodó hajú páromnak így is kétnaponta meg kellett mosni a haját. A borsmentát nem érezte használat közben, pedig ezért vettük és az illat sem maradt meg a haján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.