Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csenged, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Vörös áfonya és fahéj testpermet felfrissíti és kellemesen illatosítja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2020. április 3.

Fahéjas-vörösáfonyás, édeskés-fűszeres, ünnepi hangulatú illat, kellemes, de finoman szólva is bőrközeli és roppant illékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 3.

Mia0602

2019. július 20.

Ez a leginkább téli illat amit valaha valamiben éreztem. Valószínűleg a fahéj miatt. Csodás illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Lina1105

2018. június 1.

Gyümölcsösebbre számítottam, és alapvetően a fahéjat is imádom, de igazán egyiket sem érzem rajta, eléggé mű illatú. Sokkal jobban eltalált testpermetei vannak a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

spavanilly

2018. május 29.

2017 tél
Édes-illat, túlontúl is az, ezért a bőrömön képtelen vagyok elviselni.
Nagy reményeket fűztem hozzá, mert AVON-testpermeteket használok napi szinten, de ez az illatvilág kivételesen csak szobaillatosítónak futott be..
Számomra inkább a fahéj illata a dominánsabb.
Közepesen tartós az illata, és kevésbé érzem alkoholosnak, mint a többi társát.

Up.: Nem tudom az okát, de nekem a meleg napok beköszöntével sokkal jobban tetszik az illata...szívesen használom frissítőként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

2017 tél
Édes-illat, túlontúl is az, ezért a bőrömön képtelen vagyok elviselni.
Számomra inkább a fahéj illata a dominánsabb.
Közepesen tartós az illata, és kevésbé érzem alkoholosnak, mint a többi társát.

buzavirag

2017. december 31.

Nagyon finom kellemes tèli illat, leginkább karacsonyinak mondanám. Nem használok testpermetet, így nincs viszonyítási alapom. Egyelőre meg vagyok vele elégedve, most még a télen fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

szilviaah

2017. január 30.

Több testpermetet is használok. Ezt a novemberben rendeltem meg, szándékosan karácsonyra, ugyanis már az illata is az ünnepeket véli eszembe juttatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

LathatatlanOzike

2017. január 18.

Igaz, hogy már elmúlt Karácsony, de a hangulat még mindig bennem van, és az ilyen kis túl aranyos illatok miatt várom már most az év végét... :)
Nem igazán szoktam testpermeteket használni, de őt mindenképpen megérte megvennem, el fogom használgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Roxxy

2017. január 15.

Karácsonyra megrendeltem,de vészesen fogy,mert nagyon "kedves" illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Karácsonyra megrendeltem,de vészesen fogy,mert nagyon "kedves" illat :)

OrosziEszti

2016. december 19.

Igazi karácsonyi illat! Páromnak ez a kedvence, imádja rajtam. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Igazi karácsonyi illat! Páromnak ez a kedvence, imádja rajtam. ;)

szabina971

2016. november 18.

Nagyon jó édes és karácsonyi illata van :)
Szeretem fujkálni magam vele és nem okoz irritációt a bőrömön :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

Nagyon jó édes és karácsonyi illata van :)
Szeretem fujkálni magam vele és nem okoz irritációt a bőrömön :D

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol