Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Mia0602

2019. július 20.

2 évvel ezelött a kedvencem volt. A legjobb illatkombináció! Ezzel szoktam rá a testpermet használatára, de nem volt illat ami ehhez felért volna. Tavaly sajnos nem lehetett hozzájutni. De azoknak akik szintén rajongók megsúgom: júliusban visszatér!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Szila20

2018. december 19.

Nekem ez minden, csak nem frissítő... Borzalmasan erős illata van, a hatásából pedig nem sokat érzek, egyáltalán nem volt jó érzés magamra fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Nikuczi

2018. november 5.

Az illata isteni, nálam hatalmas kedvenc volt. Nem csak nyáron használtam, mindig volt a táskámban, és néha csak úgy fújtam belőle, ha különleges illatra vágytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

HDorina

2018. július 10.

Azért rendeltem meg, mert úgy gondoltam nyáron a nagy melegben frissítő hatást nyújt. Kellemes bőrre fújva, de nem az én illatkategóriám. Jobban szeretem az édesebb illatokat még nyáron is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Zizi99

2018. június 21.

Amikor dögletes meleg van nyáron ideális, mert fújáskor felfrissít, az illata is frissítő, citrusos, mivel pedig jól esik viszonylag gyakran fújkàlni, így pont megfelel az illat tartóssága is, én nagyon szeretem, nyári alapkellék bárhová megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

fanni24

2018. május 27.

Abszolút kedvencem a testpermetek közül. Frissít, csodás az illata és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Ramada86

2018. április 17.

Szerettem, finom nem túl tolakodó illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Szerettem, finom nem túl tolakodó illat

canimbenim

2018. január 19.

Megnyugtató az illata. Esténként a párnámra fújok elalvás előtt, de csak pár percig éreszhető az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

zdoreebaba

2017. július 31.

Anya kedvenc táskába dobálós nyári testpermete volt. Engem mindig megnyugtatott az illata és imádtam ha ezt viselte a drága édesanyám. Tartóssága nem hasonlítható a parfümökhöz, könnyű, nyárias, légies illat. Többször kell fújni egy nap, hogy jól érezhető legyen, de ezt már ezektől a termékektől megszokhattuk. Az én kedvencem a gránátalmás-mangós, de ez is kellemes kis permet. Felfrissíti az embert pillanatok alatt. Utazásra, kirándulásra, strandra, bárhová a legjobb útitárs! Mindenkinek ajánlok beszerezni egyet mert nyári alapkellék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Effi

2017. július 11.

A frissesség maga. Fantasztikus az illata, többen is megkérdezték, hogy milyen parfüm van rajtam. Isteni használni a nyári hőségben, elképesztően felfrissít. Fújom mindenhova, ruhára, bőrre, hajra, megunhatatlan. Avonos testpermethez képest tartós az illat. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract