Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• a zöld tea remekül frissít és élénkít, értékes hatóanyagainak köszönhetően segít enyhíteni a bőrirritációkat
  • a verbéna az energizáló hatásáról ismert, kellemes citrusos aromája nyugtató és frissítő tulajdonságokkal is rendlekezik

Ramada86

2018. április 17.

Finom illatú, kevésbé habzó tusfülrdő. Szerettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Finom illatú, kevésbé habzó tusfülrdő. Szerettem

trisztan

2017. október 17.

Nagyon tetszik az illata, friss, üdítő, de az ára/kiszerelés miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

audreycoca

2017. június 28.

Nagyon szeretem az illatát, csak akciósan éri meg, és szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Nagyon szeretem az illatát, csak akciósan éri meg, és szárít.

Enci11

2017. május 16.

Nyáron csak ezt használom, munka után ha hazaérek, első dolgom hogy ezzel letusoljak. Nagyon frissítő illata van. Szettben vettem a testpermettel, amit szintén imádok, és a testápolója is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Dea

2017. április 17.

Nagyon jó kis nyári tusfürdő :) Ebben a melegben nagyon frissítő,kellemes az illata,szerintem következő nyárra is újraveszem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

RDTIMI

2017. január 24.

Az illatát nagyon szeretem, de nagyon szárítja a bőrömet. Hamar elfogyott, mert sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

zdoreebaba

2017. január 8.

Mivel az Avon Naturals termékei általában gyümölcsösek szoktak lenni nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a tusfürdő. A testápolójával és permetjével együtt jutottam hozzá egészen kedvezményes áron. A zöld teát érzem benne a legjobban. Nyugtató és egyben frissítő hatású tusfürdő, aminek gyengéd illata van. Ebből kifolyólag sajnos nem mondható tartósnak és engem nem is ápolt. A habzásával nem volt gond és inkább géles állaga van, mint krémes.
Egynek elment, de nem venném már újra. A csomagolásukat pedig egyáltalán nem szeretem, mert kemény tubusba teszik őket és a végét alig lehet kiszedni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

vikcs

2016. október 9.

Nyáron nagy kedvencem volt, nagyon felfrissítő az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Nyáron nagy kedvencem volt, nagyon felfrissítő az illata! :)

missouri

2016. szeptember 29.

Régen nagyon szerettem a Naturals tusfürdőket. Aztán valahogy fokozatosan egyre lejjebb ment a szint, olyan mintha a régiek lennének felvizezve. Egyáltalán nem tartalmas, ha beleszagolok akkor kellemes illat de már a zuhany alól kilépve sem lehet érezni semmit. Az állaga is híg, vizes. Sajnálom mert állandóan vásároltam ezeket, alig vártam hogy újabb és újabb illatok érkezzenek, de most már nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

zonga

2016. szeptember 10.

szeretem a zöld illatokat, ezt is ezért vettem meg. Semmi különleges nincs benne, de szeretem az illatát, kellemes. Akciósan éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Narancssárga.