Avon

Ár:   859 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

40+

Kiszerelés: 25 ml

kalmaniki

2016. szeptember 8.

Borzalmas! Zselé, ami rászárad a szemkörnyékre és húzódik, feszül tőle, jól kiszárítja ezt az érzékeny területet. Pár alkalommal adtam neki esélyt, de mindig ezt produkálta nálam, így sajnos ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

ilditoth

2015. június 10.

Még nem tudom, hova fogom elhasználni, talán kézkrémnek... mikor megvettem, még nem olvastam mindennek utána itt a Krémmánián, mármint, bárminemű vásárlás előtt. Most látom, hogy másnak se nagyon vált be. 40+-nak írják, hát, én még nem vagyok annyi, de a ráncokkal se nagyon tudott mit kezdeni, a karikákkal se, szóval, felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 10.

pannababo

2015. május 25.

Bevált éjszakai használatra,nekem sosem tapasztotta össze a szemem. Kicsit sok parabén van benne, csak ezért nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

csikosmatyas

2014. október 27.

Nem csak ígér de be is tart:/ Az én világomban nem tekinthető ránctalanításnak, ha híg technokolként rászárad a szemhéjamra ami ettől mozdulni sem bír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 27.

geucsa

2014. július 4.

Nagyon átlagos, sőt talán egy kicsit gyengébb is annál. Igazából nem csinál semmit. Talán egy kicsit hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

redheadvrouw

2014. február 20.

Nekem halványítja a sötét karikákat, anyukám is megjegyezte. Kb 3 hete használom reggel és este.Ráncaim még nincsenek, így arról nem tudok nyilatkozni :) Illata szolid, kellemes, gél állagú és egy kicsit hűsít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

momo

2013. augusztus 12.

Nem csinál semmit. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nem csinál semmit. Totális pénzkidobás.

quickberry

2013. július 30.

Ismerősöm szerint nagyon jól felfrissíti, hűsíti a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Ismerősöm szerint nagyon jól felfrissíti, hűsíti a szemkörnyéket.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.