Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ichigo94, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Négyes Szemfesték/Szemhéjpúder Paletta - Femme Fatale
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 500 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
Zafado

2016. február 20.

Ez volt az egyik első sminkpalettám, az Icy Lagoon árnyalat van meg. Nagyon nagy csalódást okozott, két szín abszolút semennyire sem pigmentált, egyáltalán nem is látszik, a másik kettő viszont igen, de azokkal az a baj, hogy egyáltalán nem tartósak, egy-két óra alatt el is maszatolódnak. Annyira nem gond, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Ella

2016. január 21.

Rengeteg ilyen palettám van. Nagyon, de nagyon változó, mennyire pigmentáltak. Általában a felső 2 highlighter szín nagyon tré, alig látszik, az alsó kettő sötétebb már sokkal inkább. Persze vannak kivételek, mikor a felsők egyike is pigmentált és mikor az alsó kettő is alig látszik, hiába sötét. Szóval nagyon változó és sokszor a textúrájuk is, a legtöbb porol, de pl. az Awakening (ami mellesleg a Manhattan Fab Fashionista limitált kiadásának a The Brave palettája színeire hajaz!) napsárga és babakék színe szinte krémes és jól pigmentált, de sajnos alappal is 3-4 óra múlva sehol sincsenek, felszívódnak. Az applikátorok viszont jók, sokáig bírják, mielőtt mállani kezd a szivacsuk és a tükör, meg a pattintós csomagolás is szuper. Így jön ki a 3 csillag, de ár-érték arányban csak kettes lenne, mert nagyon változó a minőség és a többség nagyon nem jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

blackcat00616

2015. április 17.

Sziasztok! :) A purple haze színfantázia nevű szemhéjpúdert használom. Anno azért vettem meg, mert lila volt a ballagási ingem színe. Mikor megérkezett a szemhéjpúder, meg is lepődtem, mert ugyanolyan színe volt, mint a katalógusban. Szép színe van, fent marad pár órát és finom illata van ^^ Nem szuper pigmentált, de nem is olyat akartam venni, ezért megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

_-Mia-_

2014. június 8.

A Pink Sands van meg: alappal sem túl pigmentált, szaténos fényű nude árnyalatok. Nappali sminkhez tökéletes, estére azért turbózni kell rajta :) Pont ezért utazáshoz szerintem nem ideális: a doboz túl nagy helyet foglal, és hiányzik belőle egy-két szín ahhoz, hogy drámaibbá tehessük a sminket. MIndegy, ettől függetlenül szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

bdori

2014. április 3.

A textured teal,a green flash és a smokey eyes paletták tulajdonosa vagyok. Én szeretem,bár vannak színek,amiket nem tudok kihasználni. Jól pigmentáltak,néha már soknak is érzem :D egész sokáig is fent maradnak alappal,szóval 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

PAncsi79

2014. április 3.

Két színem van ebből: a Mocha Latte és a Pink Sands
Mindegyik viszonylag natúr paletta, és nagyon jól sikerültek (talán a legjobban ezek közül). A Mocha Latte matt középbarnája tökéletes szőkék számára a szemöldök színezésére, kiemelésére, a Pink Sands rózsaszínjeivel pedig nagyon szép natúr rózsaszín smink készíthető.
A mai napig sokszor használom őket, bár nemtökéletesek, de szerintem egész jók, már most félek, hogy mi lesz, ha kifogynak.
Az öt csillag kifejezetten ennek a két színkombinációnak jár, a többi nem volt ennyire jó, ha jól tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Két színem van ebből: a Mocha Latte és a Pink Sands

Ophelia

2014. február 5.

Azt hiszem, egy limitált kiadású van nekem, fehér, zöldesbarnás, rózsaszín és lila színekkel. A rózsaszín és a lila valamennyire használható, de összességében elmondható, hogy a pigmentáltságuk nagyon gyenge, rengeteg rétegben kell próbálkozni, hogy látsszon valami, ráadásul az applikátor a kényszerű agressziónak köszönhetően hamar feladta a harcot. Ránézésre mutatós kis paletta, de nem lehet jól kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

lovecosmetic

2013. december 11.

Nekem a smokey eyes árnyalatú paletta van meg a csomagolása és a tükör,aplikátor teljesen jó,de a szemhéjpúder pigmentáltsága,hagy némi kívánnivalót maga után!Nem mondanám,hogy a kedvencem lett,sőt nem is használom,mert nem látszik belőle a bőrömön semmi csak a legsötétebb színből,az is halványan,hozzáteszem,hogy eléggé fehér a bőröm.Nem elég pigmentált és tartósnak sem mondható az ára pedig nagyon magas a minőségéhez képest!Nem veszek ilyet többet az tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

CherryBlossom

2013. szeptember 12.

A Mocha Latte palettát rendeltem meg, elsőként ezt szerettem volna kipróbálni. Ez a paletta barnás színek kombinációja, egy szaténos törtfehérrel, egy csillogósabb barnával, egy világos- és egy sötétbarna matt árnyalattal. Szerintem jól kihasználhatóak, jól kombinálhatóak, hétköznapra tökéletes, de egy füstösebb sminkhez is jó választás. A tartósságával is meglepően elégedett vagyok! Egyetlen kivetnivalót találok csak benne, azt, hogy én személy szerint a csillogós árnyalatot is mattra cserélném. De ettől még 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

DittyCat

2013. szeptember 9.

Nekem van belőle több árnyalat is (szeretem a limitált kiadásokat is). Nagyon tartósak és szép színűek. Egyedül a pigmentáltságuk nem tökéletes, emiatt nem ecsettel, hanem applikátorral érdemes használni őket. A csomagolás nem átlátszó, ez akkor bajos, ha több is van belőle :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.