Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eperturmix, az összetevőket feltöltötte: ntina, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Regeneráló elixír arcra aktív komplexszel, 5 értékes olaj és E-vitamin felhasználásával. Segít táplálni, hidratálni és megerősíteni a bőrt, és hozzájárul friss, üde és feszes megjelenéséhez. A babassuolaj segít a kollagéntermelésben, a maracujaolaj pedig az elasztintermelésben; a zöldkávéolaj hidratálja a bőrt, míg a lenmagolaj erősíti a bőr védőrétegét.

• könnyed formula
  • gyorsan beszívódik, nem tömíti el a pórusokat
  • parabén-, ftalát- és színezékmentes
  • érzékeny bőrre is ajánlott

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ritkamitka
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés
Ár: 1490 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
GKrisz

2019. szeptember 29.

Ha ezt a terméket megszüntetik én az Avon székháza előtt kinyírom magam :D Hol is kezdjem? Először is nagyon meglepődtem (az INCI-jét nem ismertem eddig), hogy parfümöt tartalmaz. Egyrészt nem érzem benne és nem is irritál. Sok véleményben olvastam, hogy nehezen szívódik be, amit én is tapasztalok HA túladagolom a mennyiséget. Nekem "must have" termék, ezért reggel és este is benne van az arcápolási rutinomban, késő ősszel, kora tavasszal és télen biztosan, nyáron van amikor csak este. Nálam lassú víz partot most termék, ami azt jelenti, hogy egységesíti a bőrképet, tisztít,hidratál és feszesebb lesz tőle a bőröm DE! másfél/két hónap rendszeres használata után tapasztalom látványosan ezeket. Ezen felül, ha valamilyen termék összetevője irritál (kiütéses leszek, kiszárad a bőröm) ezt használom nyugtatónak, mivel az én bőrömet nyugtatja is. A rutinomba a következőképpen vált be: Lemosó --> egy KISEBB csepp a (nem zsíros inkább vizes) hidratálómba (kivéve ha a fényvédőm ezt már nem bírja el, akkor nem teszek fel hidratálót és olajat sem, este sosem hagyom ki) --> tenyérbe összekever, tap-tap mozdulatokkal felvisz a nyakra és arcra. Vagy használtam régebben MAC (illatmentes!) PREP + PRIME FIX-el a (minimál) rutinomba. Lemosó --> prime fix, és ameddig az nem száradt meg EGY DB nagyobb esetleg KÉT DB cseppet felmelegítettem a tenyeremben majd tap-tap mozdulatokkal vittem fel. Nyugtatásnak (ha elbírja a bőröm) soron kívül napközben vagy amikor kell a kézzel felmelegítős technikával viszem fel. Pl: a retinol bevezetését nagyon nem szereti a bőröm, másnap száraz és irritált lesz vagy ha agresszív lemosót használok ezeken felül még húzódik is a bőröm. Szoktam tenni a testápolómba is (télen) egy két cseppet, és mivel sokat könyöklök a könyökömre tisztán is szoktam tenni belőle, nem jövök zavarba, hogy elvileg arcra való. :D Ami nem tetszik benne és láttam, hogy előttem is írták az a csomagolása. Nekem nem kell luxibb kinézet, mert emiatt egy fillért ne rakjanak a termékre, az is elég lenne ha a pipetta még élne, azaz fel lehetne vele szívni azt az egy csepp... cuccost, majd a tenyerembe pöttyinteni vele. , A ráragasztott címke pöndörödik, ezért nem szívesen teszi ki az ember lánya a büszkeségei közé látható helyre a fürdőszobába vagy sminkes asztalkájára. Egyébként "sosem fogy el" termék. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

PattiiT

2019. március 26.

Nekem semmi extrát nem okozott, nehezen szívódott be. Kb olyan volt mint egy éjszakai táplálóbb arckrém. Nagyon sokáig olajos érzet volt az arcom. Szóval 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Csajszibarack87

2019. január 31.

Nekem pattanásokat okozott. És szerintem nagyon furcsa szaga van,zavarja az orromat egész este,nehezen is szívódik be. A kezemre fogom elhasználni,mosogatás után jó lesz😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

ravenclaw

2018. május 20.

Furcsa látni, hogy másnak mennyire nem vált be, mert nekem 6*. :D
Amióta használom elkezdett kitisztulni a bőröm (tényleg csak ez az egy új termék, amit elkezdtem használni, szóval biztos ez volt), nem tudom hogyan, de nagyon örültem, amikor észrevettem, és azóta is egyre szebb és tisztább a bőröm. Amint felkenem a bőröm beissza, nagyon jól hidratál. Nem is tudom, hogy mit írhatnék még.
Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Furcsa látni, hogy másnak mennyire nem vált be, mert nekem 6*. :D
Csodaszer.

Kispitypang

2018. április 21.

Az Alverde rózsás arcolaja után kezdtem el használni. Azzal azért nem ér fel. Ez egy könnyedebb, hígabb állagú olaj. Hidratálni, hidratál, de más hatása nincs,nem érzem teltebbnek, feszesebbnek, simábbnak a bőrömet. Ebből olyan 3-4 cseppet használok vizes bőrre kenve (az Alverdéből 1-2 kellett), arckrémezés előtt. Egynek elmegy, elhasználom. Viszonylag nagy kiszerelés, jó áron, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

zonga

2018. április 14.

Furcsa. Nem rossz, de nehéz kiadagolni, hogy csak 1 csepp legyen. Ha meg több, akkor tényleg soká szívódik fel. Egy csepp tényleg elég lenne, de könnyű "túladagolni." Én estére használom, van, hogy magában, van, hogy más krémmel együtt. Különösebb bajom nincs vele, de nem hiszem, hogy újra fogom venni ( bár ez ezer évig elég, és ez pozitívum.) Télen, szárazabb bőrre biztos jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

Whosthatfitgirl

2018. április 3.

Borzasztó csalódás. Az egy dolog, hogy ezer èv mire beszìvja a bőröm (pedig tènyleg keveset használtam belőle...), de sajnos nekem elkezdett tőle hámlani a bőröm!!! Kb 3 alkalom után. Semmi más új termèket nem használtam vele egy időben, sőt itthon voltam, szóval ohne smink...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

manobeka

2018. január 15.

Maga az olaj hihetetlenül jó. Tudni kell, hogy 1 cseppet elég adnom a krémhez, amit az arcomra használok, és megdobja a hatását.Pedig nekem vízhiányos vegyes bőröm van.Nem zsírosítja.
Ami negatívuma és egyszerűen felfoghatatlanul szar a csomagolása. Egy ratyi..sza.... A pipetta kijön a kupak tetején, mozog, minden tiszta olajos lesz, ha nem vigyázunk . Sajnos így lehet egy szuper dolgot elrontani.A csomagolása miatt adok 4 csillagot.a termékre 5-öt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Ali

2018. január 3.

Régóta keresek olyan arckrémet, amitől nem leszek pattanásos, mivel nagyom száraz arcbőröm van. Valahogy nagyon megtetszett ez az arcolaj, így megvettem. A pipettás adagoló nagyon tetszik, jó a hidratáló képessége is, de nem lett szerelem. Valahogy hiányzik belőle az a hidratáló érzés és icipicit ki is pattogtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

eperturmix

2017. december 7.

Akciósan vettem,de kicsit már azt a pénzt is bánom.Szeretem az arcolajokat télen,ősszel éjszakai krémmel,alá vagy fölé,noha nagy szükség nincs rá,a bőröm normálnak mondható,nagy kukacoskodással kombináltnak,ami inkább a zsírosabb irányba megy mint száraz,de hideg időben estére jól esik olajat is használni.Pár fajtát már kipróbáltam,elhasználgattam,azonban eddig egyiknél sem találkoztam olyannal mint ennél,ami egyáltalán nem tetszik.Ez pedig az,hogy a büdös életbe nem szívódik be..ha krém fölé teszem úgysem,amit még csak-csak elnéznék,de alatta sem,mintha rendes átizzadná a krémet,reggel tiszta csúszós,olajos a fejem pedig nem 3 dl-t teszek fel...nem jó..tehát nem igazán értem ezt az ultrakönnyű jelzőt.Állagra nagyon is vízszerű,de nálam réteget hagy,amit ha lemosok na majd akkor eltűnik..de nem ezért vettem.Illata nincs,nem
probléma,ha lenne az se zavarna.Hatásában sem vettem észre nagy kiemelkedőt,pattanást,mitesszert nem okozott (kész csoda),a bőröm puha de ezt elérem csak arckrémmel is.Ami megfelel szinte csak külsőség,jó a pipetta,tetszik az üveg.Nagyon száraz,vízhiányos bőrre lehet beválik,kiváncsi vagyok,de sajnos ajánlani nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.