Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli91, az összetevőket feltöltötte: Vivienne00, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratálja és halványan színezi a bőrt, így azonnali segítséget nyújt a bőrhibák elfedésére, miközben ragyogóbbá varázsolja az arcot. Fáradt, fakó arcbőrre ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zonga

2018. február 9.

Hát, nekem semmit nem ér. Elég hülye színe van, szinte fehéres, nem látom, hogy bármit csinálna a bőrömmel. Kb. mintha egy sima - nem színezett- hidratálót kennék magamra. Az egy-két pattanást, bőrhibát nekem abszolút nem fedi el, pedig főleg emiatt vettem, és a napvédő miatt. A napvédő okán fogom használni, de amúgy nem látom, hogy bármit csinálna a bőrömmel. Se színt, se ragyogást nem látok, a bőrhibákat sem fedi el. A hidratálásával nincs gond, de nem ezért vettem. Korábban az avon solutions bb krémet használtam erre a célra (fedés, pici színezés), az nagyságrendekkel jobb volt.
Nekem nem vált be.

UPDATE: Továbbra sem lett kedvencem, de már látom a színét. Igazából én nem a színezés miatt vettem, hanem - kvázi- korrektorként, a pattanásokat, pirosságokat elfedni vele. Arra semmit sem ér, de egy minimális színt tényleg ad. amiért még használom, hogy van benne UV-szűrő, így ha nem napvédős az arckrémem, ezt kenem rá. De amiért vettem - fedés, foltok semlegesítése-, arra abszolút nem jó. Várom, hogy elfogyjon, de ritkán használom. Nem igazán kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

Nekem nem vált be.

lipkatalin

2017. március 13.

Nagyon szeretem! Sok Avon krémet probáltam már, de ez az amit már sokadszorra veszem újra. Sápadt bőrőm van, nagyon jól egységesítí a bőrőmet. Felkenve kellemes viseletet ad. Előtte én külön hidratálok is, és kis idő után teszem fel ezt a krémet. Nekem így tökéletes. Ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Poptie

2017. január 23.

A sápadt, fehér arcom és szem alatti karikák miatt vettem meg. Nekem nem vált be. Nagyon nehéz állagúnak éreztem a bőrömön, ha hozzáértem a felkenés után órákkal később, akkor mállott, nagyon maszkhatású, narancssárga volt. Nem fogom többet használni, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

irmacsek

2016. október 8.

Én ezt használom, nekem nagyon bevált. Ad egy kis színt, valóban egy egészséges ragyogást a bőrnek. Egyáltalán nem látom sárgának. Én azt szeretem, ha kicsit barnább a bőröm, ezért bronzosító púdert is használok . A kettő együtt tökéletes. Az elődjét jobban szerettem, az valamivel barnább tónusú volt, ahhoz nem is kellett bronzosítót használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 8.

Adlita

2016. augusztus 28.

a krém megfelelően hidratálta a bőrömet, ugyanakkor nagyon beszínezte azt, pedig le vagyok barnulva. A bőrhibák elfedésének hatását nem tudtam észrevenni, hiszen annyira csillogott a bőröm tőle, hogy alapnak tudtam csak használni és még le kellett fednem egy púderrel, BB krémmel. Ezt a terméket nagyon fehér bőrűeknek nem ajánlom, hiszen jócskán barnít a felvitel után azonnal szembetűnő a látvány. Zsíros bőrűeknek sem ajánlom, hiszen fokozza a csillogást, amire már egyáltalán nincs szükség e bőrtípusnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Chrissy

2016. augusztus 18.

Az elődjéhez, a VIP-hez már írtam véleményt. Azt jobban szerettem, de már csak ezt lehet kapni.
A régebbit még abban a korszakomban használtam, amikor aktívan szoliztam és akkor nagyon szépen mutatott rajtam. Ragacsos volt tőle a bőröm felkenés után és fényes (jah, hiszen ragyogást fokozó...), 1 óra múlva meg extrán kifénylett T-vonalban. Mégis imádtam, mert rengeteg bókot kaptam, mikor viseltem, hogy nagyon szép bőröm van. Pedig frászt, tág pórusú, időnként pattanásos, mitesszeres. Szóval a bókok miatt használtam, na.
Aztán levették a palettáról és Nutra Effects alcímen jelent meg újra. Azóta nem annyira szeretem. Már nem szolizom, szembesültem az évek alatt felhalmozódott káros mellékhatásaival meg elolvastam egy rakás cikket az UVA meg UVB sugarakról, a bőröregedésről, stb. Kifehéredtem + új kiadásban jelent meg ez a termék és azóta nem olyan jó. Változatlanul ragacsos a finise, kifénylek tőle T-vonalban, viszont bókokat meg nem kapok. A színe se tuti, valahogy narancssárgás lesz tőle a fejem. Nem vagyunk jóban. Még nem szakítottunk, akarok neki adni még egy esélyt. Lehet, hogy nyáron nem jó, télen még előkapom egyszer, aztán meglátjuk. Szeretném, ha úgy működne, mint az elődje a barna bőrömön, mert jól jönnének a bókok a bőrömnek. Az fokozza igazán a bőröm ragyogását!
Egyelőre 3 csillag, mert a remény hal meg utoljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Egyelőre 3 csillag, mert a remény hal meg utoljára.

Barbi88

2016. június 26.

Az én bőröm nagyon szereti. Már a 3. Tubussal használom, főleg tavasszal és ősszel. Szép a színe, nem túl feltűnő, bár nekem amúgy is barna az arcom. Plusz pont hogy fényvédőt is tartalmaz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

bojtidetti

2016. március 27.

Nekem nagyon bejött. Félve próbáltam ki a vélemények miatt, de nekem cseppet sem irritálta a szememet (pedig gátlástalanul alá kentem). Nagyon világos bőröm van, és elsőre tényleg túl sötét az árnyalat, de 20 perc után már szép természetes színt ad. Valóban egységesebb lett tőle a bőröm, még ismerősök is megjegyezték. Én többnyire alapozó alá használom (de előtte megvárom, azt a 20 percet, hogy halványodjon a szín, és ne lőjek túl a célon a pirosítóval), így a visszafényesedést nem tapasztaltam. Az avonos krémek nagy általánosságban nem csodaszerek, de ez most megkapja tőlem az 5 csillagot, mert ár-érték arányban számomra eddig mindent visz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

PalmaKamillaCserhati

2016. január 19.

Nagyon világos bőrőm van, mikor először felkentem konkrétan pirosnak láttam tőle az arcom, aztán ahogy elkezdett beszívódni már semmi színe nem volt. A ragyogásról meg annyit, hogy úgy néztem ki, mint aki elfelejtett arcot mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

KVV

2016. január 2.

Ez egy szuper krém! Lehet hogy valóban nem a fehérbőrűeknek van kitalálva, mert nekem barna az arcom mindig, nyáron hamar lebarnulok, télen szolizok. De ez a krémnagyon széppé, és egyenletessé teszi a bőrt. Szeretem nagyon!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, PEG-200
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.