Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Selymes, hidratáló habfürdő piros gyümölcsök és csokoládé illattal.

Tife08

2020. szeptember 23.

Szeretem az Avonos habfürdőket, mindegyiknek amit eddig próbáltam kellemes illata van és nagyon jól habzik. Télen egy-egy fárasztó nap után szeretek elmerülni egy kád jó meleg és sok-sok habos, illatos vízben. Többféle illatú is van itthon és a hangulatomtól függ, hogy mikor melyiket választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

macooka

2020. április 15.

Ez egy szuper habfürdő, hozza a szokásos minőséget hab és illat tekintetében is. Karácsony környékén használtuk sokat, akkor tökéletes volt ez az illat, főleg a csokit éreztem ki belőle, a háttérben bujkáltak a piros gyümölcsök. El tudom képzelni, hogy újraveszem, de sajnos ez is már kifutó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Yubiri

2020. április 15.

Imádom a piros gyümölcsök illatát, így nem volt kérdés, hogy megrendelem-e ezt a terméket.
A hab tekintetében, és hogy mennyit használok belőle, arról azt tudom elmondani, hogy hasonlóan a "testvérillataihoz" hasonló a többi avonos habfürdőhöz. Ezért inkább illat tekintetében térnék ki. Kifejezetten sem a piros bogyós gyümölcsöt sem a csokoládét nem érzem, őszintén szólva, én egy "mélyebb" "szexibb" illatot vártam volna, ez pedig puha, selymes, "tejes". Többször használtam már tusfürdőnek is, a bőrömön nem marad meg tartósan az illata, nem irritál, és nem szárít jobban, mint más tusfürdő. Nem rossz termék, de engem annyira nem nyert meg, inkább az egyéb kedvenceim fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

szeliger

2020. január 17.

Időnként kezembe kerül egy-egy Avon katalógus, így volt ez karácsony előtt is és ahogy lapozgattam, megtetszett a fényképe, volt egy kis dörzsis illatminta is mellette, úgyhogy megrendeltem. Egy ideje próbálgatom, de azért ez nem egy Tetesept, ami igaz, hogy majdnem kétszer ennyibe kerül, de még így sem megfizethetetlen az ár, a különbség ugyanakkor óriási.
Töményen szaglászva az illat még elmegy, ki lehet venni a csokit és a gyümölcsös jegyeket is, a vízben feloldva sajnos már alig érezni ezekből bármit. A habfürdő szép mélypiros, a kád vízben a színből már semmi nem látszik. Én minden habfürdőhöz egy régi borotvahab kupakját használom mércének, egyszer megmértem és pont ötven ml, úgyhogy ez az etalon. Ebből a habfürdőből is ennyit használok egy kád vízhez, a keletkező hab közepes mennyiségű, nem igazán tartós és ugyan sűrűnek tűnik, mégis olyan puha. A fürdőzés után ugyancsak elkel a testápoló, az én bőrömet meglehetősen szárítja.
Szóval egynek el fog fogyni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

Szóval egynek el fog fogyni, de nem venném újra.

Színező anyag. (Piros)