Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

luizaetel

2015. június 28.

Ugyanolyan illatát van, mint annak a vaníliás, hatalmas tégelyes (1000ml) balzsamnak. Én nagyon szeretem, hamar el is fogyott, mert csak azt kentem a hajamra minden hajmosásnál. Lehet, újraveszem.

Egyetlen kritika, hogy szerintem kevés van egy üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

Egyetlen kritika, hogy szerintem kevés van egy üvegben.

Szilva

2012. március 5.

Nekem bejött ez a pakolás-radír, pedig eléggé problémás a bőröm. Hetente 2x használom, hajmosáskor, valóban kicsit nehéz lemosni, de az illata szuper. Sosem húzódik már a bőröm és ki sem ütött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

azursatellite

2012. január 9.

Balea11 ha ennyire nulla szerinted az avonos termékek tudása akkor miért vettél ennyi félét? Mert mindegyiknél mű illatot mű hatást vélsz felfedezni, sőt egyenesen borzalmasak. Csak azért merem megkérdezni mert látom, hogy egy egész sor negatív kritikával láttál el egymás után több avonos terméket és van, hogy elég hasonlókat. Nem értem a problémát, csodát nem várhatsz, a sima krémek mind ugyan olyan csodaszép összetevőkből állnak és elég valószínű, hogy mind csak mű illatot látott, ha katalógusból ha a boltból jött. Amíg nem volt fontos az összetevője a krémeknek addig nagyon is elégedett voltam az avonnal, és azért ide írok mert a planet spa termékeivel meg különösképp. Persze ez egyéni ízlés dolga :) Csak az nekem a fura, hogy nem 2-3 terméket próbáltál ki és jöttél rá, hogy fúú ez az avon nagyon nem jó, nem tetszik. Ha ekkora csalódás volt miért próbáltál ki ennyi mindent? mire számítottál?
És akkor most a tény amiért kicsit felháborodtam (már bocsánat, de tényleg:)) az az, hogy én régebben imádtam az avont, nagyon. Mai napig is jónak tartom, ha nem zavar miből van egy krém. Bár a kémia prof. a suliban azt mondta erre, hogy mióta feltalálták a szappant nagyjából nincs új a nap alatt. Szerinte egy valami lehet káros ha egy szintetikus vegyületet úgy állítanak elő, hogy a kémiai szerkezete csak hasonló az igazihoz, ha megegyezik akkor az ugyan az mint a természetes, semmi különbség nincs. Persze ettől még én is válogatós maradok és nem használok ma már avonos terméket (parfümöt kivéve) de nem is vagyok olyan nagyon szőrszálhasogató, mert ha ezt tenném akkor megbolondulnék kb. és a pénztárcámnak sem tenne nagyon jót :P itt példaképp egy idézet innen a krémmániáról a Sodium Coco-Sulfate mint összetevő leírása : "Kókuszból származó felület aktív anyag, tisztítószer. Kémiai szerkezetében gyakorlatilag ugyanaz az anyag, mint a Sodium Lauryl Sulfate (SLS), olyannyira, hogy ugyanaz a CAS számuk" tehát ha kémiai szemmel nézzük ugyan az csak a Sodium Coco-Sulfate-nak jobb a marketingje :)
A planet spa termékek meg mind jók! :) bár ahhoz képest, hogy avonos szerintem elég drága termékcsalád. 4-es az ára miatt és ha eltekintek attól, hogy ma már nem venném meg az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Balea11

2012. január 9.

Nem értem miben rejlik az avon sikere...Telis tele szintetikus borzalmakkal és még csak nem is ápol és az illatuk sem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Csillagvirág

2011. október 27.

Ezt még a lábamra sem kenném már nem,hogy az arcomra!
1x használtam de nem valami eget verő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Ezt még a lábamra sem kenném már nem,hogy az arcomra!
1x használtam de nem valami eget verő.

lucretia

2011. július 9.

Elég tömött az állaga, kicsit nehéz lemosni.. Viszont iszonyú finom az illata, tényleg beleharapna az ember! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

linda_lepres

2011. március 5.

Három funkciójú arcápoló, lehet használni radírként, pakolásként és arctisztítóként is. Én arctisztításra használom, szerintem nagyon könnyű kis arcápoló, nekem alaposan tisztít és nagyon finom puha lesz utána a bőröm, mintha tisztítás után már egy krémmel is bekentem volna. Nem szárítja a bőröm, hanem táplálja, hidratálja. Arról nem beszélve, hogy milyen isteni finom az illata, nem hivalkodó, de olyan, hogy legszívesebben megkóstolná az ember :) A legjobb illatú kence, amit valaha szagoltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Ceresin 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).