Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az Avon Amazonian Treasures hidratáló és energizáló arcmaszk tisztít és egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrnek, növeli a természetes hidratáltsági szintjét, mely nagyon fontos a meleg, nyári évszakban.

Brazil acai pálmát és amora bogyót tartalmaz.

Tviki993

2020. május 18.

Hát ez a maszk nem nekem való.
Felkentem és szinte rögtön csípte is az arcom, lemosás után pedig feszült az arcbőröm, minden volt csak puha táplált nem!

Az illata először jónak tűnt aztán meg elég mű édes lett!

Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Hát ez a maszk nem nekem való.

Az illata először jónak tűnt aztán meg elég mű édes lett!

Nem ajánlom

Formidable

2019. május 31.

Nagyon kellemes, gyümölcsös illata van, amit egyszerűen imádok. :) Szűk 5-10 perces hatóidővel szoktam használni, de már ennyi is elég ahhoz, hogy finom puha legyen tőle az arcom. Kifejezetten kényeztető élmény. :) Leöblíteni nem egyszerű egyébként, egy kis időt igénybe vesz, de szerintem megéri*. Ezt most ajándékba kaptam, de az sem kizárt, hogy ha elfogy, veszek belőle még. :)
(2019. április 22.)

*Megjegyzés: Realizáltam (lásd: zuhanyzás közben olvasgattam a flakont :'D), hogy amúgy ezt előbb letörölni kell, utána vízzel csak leöblíteni az arcot... Szóval tény, hogy sokáig tart lemosni, de azt számoljátok ebbe bele, hogy amúgy nem is lemosni kell. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

(2019. április 22.)

Esztuci

2018. december 6.

Az első olyan termék, amit ki kellett dobjak. Akciósan jutottam hozzá, de még úgy is pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Kinleyni

2018. május 14.

Az állaga és textúrája tökéletes, illata is kellemes, viszont nagyon csípte az arcom használatkor, és lemosás után piros foltok maradtak rajtam.
Mivel minden használat után hozta ezt tendenciát, elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Mivel minden használat után hozta ezt tendenciát, elajándékoztam.

FairyFox

2018. május 10.

Nagyon finom illata van. Használat közben picit csípett, de utána kellemesen frissítette az arcom. Nem hiszem hogy újra megvenném, de ezt azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Antonietta

2018. január 10.

Nagyon szeretem az illatát. Annyira jól nem hidratál, de azért felfrissíti az arcbőrt. Nem irritálta a bőröm, viszont nagyon nehéz volt lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

AnnaR

2018. január 8.

Nagyon jó az illata! :D Mint egy cukorka! Viszont kicsit csípi az arcom, de nem zavaróan. Nekem tetszik, mert a lemosás után nagyon finom puha lesz az arcom :) Hosszú távon majd meglátom, hogy mennyire hat, ezért egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Audrey91

2017. június 14.

Minimálisan hidratál, viszont felfrissíti az arcbőrt és eltünteti az elhalt hámsejteket (mondjuk én jobb szeretem a 10 perces hatóidőnél kicsit tovább, kb. 15 percig fent hagyni). Először féltem a használatától a túlérzékeny bőröm miatt, de szerencsére semmi panaszt nem tapasztaltam. Arctisztítás mellé kiegészítésként néha jó. Az illatát nagyon szeretem, fanyar gyümölcsös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

kissvivien14

2017. május 3.

Ajándékba kaptam, nagyon megörültem neki. Viszont elő használatnál égetett, tiszta piros lett tőle a fejem, annak ellenére, hogy abszolút nem érzékeny a bőröm. Tovább próbálkoztam vele, hol égetett hol nem. A felét használtam el körülbelül, de inkább odaadtam anyukámnak, hátha neki beválik. Viszont az illata és az állaga nagyon tetszett nekem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

egetoerika

2017. április 1.

Állaga és illata nagyon jó. Sajnos az én rendkívül száraz bőrömmel nem tudott sokat kezdeni. De ezt nem írom a számlájára...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Színezék. Lilás piros.