Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesebbé és simábbá varázsolja az arcbőrt, és hidratált érzetet biztosít. Fiatalosabb és egészségesebb külsejű bőrt eredményez

Kiszerelés: 50 ml

kiszpiszok

2015. szeptember 20.

Először ajándékba kaptam, de már többször is újra vettem! Nagyon jól feszesít, sokkal simábbnak érzem az arcom a használat után. Smink alá is használom, nagyon jól egységesít. Egész sokáig kitart, egyedül talán csak az illata a negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Bergamo1

2014. október 18.

Valóban nagyon jól feszesít, és szinte akármilyen krém kenhető fölé. Használható akár arca is, de nyakra és dekoltázsra is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

ritus206

2014. július 30.

Körülbelül négy öt évvel ezelőtt használtam, meg voltam vele elégedve de nem annyira mint az Anew C vitaminos szérumával amit szokás szerint csúcs időszakában kivettek a forgalomból.Nem is tudtam hogy napon és szoliban nem használható és a régi csomagolásán ez nem is volt rajta.Még az a szerencse hogy alapozó és púder alá kentem.Jól működött, a pumpás csomagolás pedig kényelmessé tette, de volt már szerencsém jobb szérumhoz is, ami nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

berka

2013. december 5.

Nekem ez is nagyon tetszett mint majdnem minden planet spa termék. Először egy éve vettem, mert hihetetlen olcsó volt, együtt a lábápolóval és kézkrémmel. Gondoltam miért ne pár száz forint volt. Kb egy éve kenegetem az arcom, régen testápolót sem használtam, úgyhogy nekem minden új volt. Ez volt az első arcápoló amit kipróbáltam. Nagyon tetszett, sosem volt ilyen puha az arcom, és selymes. Nem használom azért minden nap, de hetente egyszer kétszer azért ha eszembe jut. Szerintem amit meg kell tennie ennek a krémnek az megvan. Az illata mesés :) Bár mostanában inkább arca nem is annyira, inkább nyakra és dekoltázsra használom. És puhább a bőröm. Nem tudom ettől e vagy a testápolótól.. de mindegy, így is úgy is szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

lavande

2013. augusztus 8.

Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megveszem. Nekem semmit sem simít, feszesít. Viszont felkenés után azt a ragacsos érzést nem bírom magamon. Hitetlenkedve olvasom, hogy valakinek gyönyörűen rendbe tette az arcát. Én nem vagyok ilyen szerencsés, az enyémet csak csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Szaszmancs

2013. június 23.

Szerk.: Mégsem szeretem annyira. Egy idő után már rosszul voltam az erős szagától, de ami nagyobb baj, hogy gyakran kipattogtam tőle. Nem pattanásokra kell gondolni, hanem ilyen allergia szerű pöttyökre. Nyárra amúgy is felfüggesztettem volna a használatát,de még kérdés, hogy ősszel előveszem-e újra.

Ugyanúgy szeretem,mint a japán szakés tesóját,nekem nagyon bevált ez a gél állag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

NiDDA

2013. június 6.

Az én arcom távolról sem érzékeny, de ettől visítani tudnék, úgy csíp. Most lemostam, de adok még neki egy esélyt. Egyelőre 2 pontot érdemel.

Upd:
Kíméletes radír után kevés mennyiség elég. Úgy tűrhető a csípés, sőt, nem is csíp szinte. Az arcom láthatóan szebb, simább, viszont ha már rendesen kisüt a nap, akkor felejtős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Upd:

borangyal

2013. április 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szóról-szóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szóról-szóra.

doradove

2013. április 12.

Nekem is allergiás lett rá a bőröm, kipirosodott égett és elég nehezen jött rendbe, pedig az összetevők alapján semmi borzalmas nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 12.

Dórácska0321

2013. március 16.

Sziasztok! Én régóta használok Avon arckrémeket, de nekem eddig ez az etalon. Ennek is vannak negatívumai, mint például miután bekenem az arcom, sokáig feszíti a bőröm, illetve néhol csípős érzés is van. De kb. 1-2 óra elteltével nagyon kellemes a bőröm felszíne, szinte olyan sima, mint a babpopsi. Én heti kb. 2-szer használom, ennyi bőven elég belőle szerintem. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Hidratálók: Glycerin, Trioxaundecanedioic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid