Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

A Caribbean Escape luxus éjszakai gélkrém segít helyreállítani a bőr természetes ragyogását és simaságát. Luxus gyöngyporral és algával.

• ragyogást kölcsönző gyöngyporral: a szépségápolásban jól ismert összetevő olyan természetes antioxidáns, mely növeli a bőr simaságát, rugalmasságát, és gyönyörű fényt ad bőrödnek.
  • algakivonattal: az alga a tenger kincse: ásványi anyagok gazdag forrása, mely segít mélyen táplálni, hidratálni és regenerálni a bőröd.

HDorina

2018. szeptember 25.

A próba kedvéért vettem meg. Nem volt a legjobb döntés. Eleve fura, hogy csillog az arcápoló krém, főleg éjszakára. Hidratáló hatása nulla. Ahhoz képest, hogy luxus ápolóként van eladva, semmi köze hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Zizi99

2018. július 5.

Illata tök jó, csillámossága inkább a kezemre ragadva zavar, arcomon nem feltűnő. Kicsit ragacsos, téli kencének vagy száraz bőrre kevés. A hatása semmi extra, bár eleinte úgy tűnt, jó lesz. A kiszerelése nekem túl nagy, ha tubusos lenne, nem zavarna, de így túl sokat nyitogatva egyrészt nagyon unom, másrészt szerintem megromolhatott, mire a végére értem. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

orsi2525

2018. május 1.

Kellemes illatú, jó állagú krém. Nagy hatása nincs. Nem igazán hidratál. A benne lévő gyöngypor miatt csillog kicsit az arcom, ami zavar engem. Mindig is ki szerettem volna próbálni, az ára miatt vettem meg, akciósan kettőt is, de megbántam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

fdorottya

2018. február 12.

Nem tudom ki volt az az i....ta, aki ezt tellerakta csillámokkal. Minek kell bele csillám??? Soha nem fogom megérteni. Ez egy nulla krém. Semmi extrát nem tud. Nekem allergiát okozott, így nagyon nem kedvelem ezt a krémet. Eredeti áron biztos, hogy nem venném meg még, ha jól is működne nálam. Visszaküldve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

olasz78

2017. május 20.

Egy átlagos krém amit nem igazán mondanék éjszakai krémnek. Gélállagú, tele csillámokkal. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

karaibrahimgil

2017. április 8.

A Caribbean Escape-termékek közül a leggyengébb. Az illata ugyanolyan jó, mint a többinek, de nem igazán hidratál. Kissé csillámos, de mivel esti krém, ez nem zavar. Nyári arcápolóként tudom elképzelni, hűvösebb időben nem elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

pomme

2016. szeptember 5.

Én ezt soha nem kenném a fejemre az irdatlan mennyiségű ezüst csillám miatt, de nem is azért vettem. Sima folyósabb testápolóval hígítom és nyári csillogós testápoló lesz belőle, annak nagyon szuper. Hidratáló hatása nem sok van, nem értem, miért éjszakai krém, ha egyszer nem táplál, meg hogy ki akarja a csillámokat belefetrengeni a párnába az is rejtély számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Szandi0614

2016. február 9.

Száraz bőrre nem ajánlom, mert alig hidratál. Az illata is túl intenzív számomra. Hónapok óta meg van, de még alig fogyott belőle. Néha smink alá használom vagy éjszakára bekenem vele az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

olahnemese

2016. január 29.

Imádom! Könnyű géles állag, finom illat, szinte azonnal beszívódik és puha, sima a bőröm tőle.
Előtte a L'oreal Skin Perfection szérumot használtam, nekem szinte ugyanaz, váltottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

szakszil

2015. október 6.

Elsőre nem tetszett a csillámok miatt, de egyszer véletlenül reggel ezzel kentem be az arcomat, és meglepően nem lettem olyan mint a csillámpóni alaposan be kell masszírozni a bőrbe és akkor igazából nem erőteljesebb mintha valami selyemfényű púderrel vagy alapozóval kenném be magam, kellemes életteli lett az arcom nekem bejött alapból elég fakó az arcbőröm szóval nekem egy kis fény és pirosító nem árt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.