Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. október 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A holt-tengeri só és fekete iszap gazdag olyan ásványi anyagokban, amelyek méregtelenítik, élénkítik és feszesítik a bőrt.

Alessana

2018. december 29.

Nagyon szerettem, ez volt az első Planet Spa termékem. Szépen megnyugtatta az arcbőröm, lehúzta a gyulladást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

beresregina95930

2018. július 23.

Nagyon szeretem. Üde, friss lesz az arcom használat után :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nagyon szeretem. Üde, friss lesz az arcom használat után :)

dundicat

2018. június 26.

Sajna nem lett a kedvencem ez a pakolás, pedig nagyon akartam szeretni. Tetszik az állaga, meg a színe is valóban nagyon SPA. Fürdés közben szoktam használni, tehát egy alapos tisztítás+gőzölés után teszem fel. Én akkor szeretem leszedni, mikor már kicsit húzza a bőröm, kb 40-45 perc mire megszárad ennyire, szóval csak akkor ajánlom használni, ha sok idő van rá. Szépen hidratálja a bőröm DE! sajnos a szemem alatt az arcomon nagyon zsírosít :/ Ha este felteszem, reggel csúnya piros gyulladások jelentkeznek ezen a területen. Próbáltam úgy is, hogy nem hagyom fent ilyen sokáig csak 15-20 percig, de akkor is ez történik. Most a homlokomra, államra szoktam használni, oda viszont jó, szóval azért nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

rakosinora

2018. március 9.

Ez az egyetlen arcpakolás, ami már a használat, lemosás után láthatóan lehúzza a gyulladást. Az otthon "megnyektetett" bőrt mindig ezzel gyógyítom, hihetetlenül szépen megnyugtatja a bőrt, eltünteti a pirosságot. Az illata egyáltalán nem rossz, semmi tengeri, vagy iszapos. Inkább parfümös. Száradás után egy kicsit nehezen mosható le, de zuhanyzás előtt kell feltenni, és ez is meg van oldva! Mostanság más csomagolásban lehet kapni, de a beltartalom - tapasztalatom szerint - ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Barbizero

2017. október 4.

Végtelenül finom illata van, az állaga is nagyon tetszett de sajnos nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Vizililiom

2017. március 22.

Nagyon tetszett, imádtam. Miért nem lehet már kapni? :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nagyon tetszett, imádtam. Miért nem lehet már kapni? :(

etoc

2016. december 5.

Az én zsíros-ragyás bőrömre egyáltalán nem vált be, sőt, irritálta is, és még plusz ragyákat is teremtett.
Az illata tényleg nem egy rózsabokorra elmékeztet, de ez számomra nem szempont.
Nekem jól száradt, bár nem is kentem magamra csak annyit, amennyi éppen befedte a bőrt.
Viszont könnyen fel lehetett vinni, és könnyen le lehetett mosni.
Egyedül tényleg csak a hatása az, ami hibádzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Az illata tényleg nem egy rózsabokorra elmékeztet, de ez számomra nem szempont.
Viszont könnyen fel lehetett vinni, és könnyen le lehetett mosni.
Egyedül tényleg csak a hatása az, ami hibádzott.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Néha, amikor nagyon ragyás a bőröm és egyedül vagyok, előkapom.Arra jó, de elég büdi. A szaga miatta levonható miatta egy csillag, de amúgy elég jó utána az arcom...Csak ne szagoljanak meg utána... Szerintem a rizses szakés lehúzható maszk ennél jobb volt, csak azt már nem gyártják.Nem értem amúgy az Avont. Csomó közkedvelt termékét kivonja, és émelyítően tömény szagú tömegtermékeket pakol a helyére... Ez nem egy varázsszer, de nem is rossz, főleg ha 700 Ft körül vagy az alatt kínálják akcióban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Szucsandrea1

2016. július 7.

Hú, ez az Avon egyik legjobb terméke, a szívem szakad meg hogy már nem gyártják. Az illata nekem nagyon tetszik, a hatása pedig tényleg érződik. Eszméletlen, tényleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

blankasara

2016. július 6.

Sajnálattal látom, hogy már nem gyártják. :( Kicsit elfelejtődött és ma délelőtt találtam rá, rögtön el is használtam az összes maradékot. Nagyon szerettem, az illatát szerintem gyorsan meg lehet szokni, de nem állítom, hogy nem büdi, ahogy azt sem, hogy gyorsan szárad, így csak ráérős napokon használtam mindig. Cserébe viszont tényleg pihe-puha és ápolt a bőröm utána, nem fénylik és friss babapopsis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.