Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratált, sima és puha érzést biztosít bőre számára a fürdőzést követően. A tavirózsa és a gyapot rendkívül jól hidratáják, nyugtatják és simítját a bőrt.

Kiszerelés: 150 ml

aranycsirkee

2015. március 6.

Valami kihagyhatatlan akció keretein belül rendeltem meg, hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Szerintem romlott(?) lehet az enyém, mert kifejezetten avas szaga van, semmi egyebet nem érezni rajta csak a bűzt. Egyszer kipróbáltam, elég volt belőle ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Hanna12

2015. március 2.

Nekem nagyon bevalt.nagyon jo illata van,nem is kell sok! kedvenc!:):):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 2.

Nekem nagyon bevalt.nagyon jo illata van,nem is kell sok! kedvenc!:):):

felicitas

2015. január 4.

A török fürdőolajjal ellentétben ez csalódás. Sok kell belőle, nem rég vettem, de már mindjárt vége. Amit speciel nem is bánok, mert nagyon édes az illata, és rengeteget kell belőle a vízbe önteni, ráadásul akkor sem hidratál. Valamelyik összetevője habzik, kicsit olyan mint egy tusfürdő- olaj keverék, kissé opálossá teszi a vizet. Nem jött be, kifejezetten viszket a bőröm ezután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

epresmilka

2014. szeptember 27.

Nagyon sok avon termékben csalódtam már hát ez sem lett más kép. Mikor megjött a csomag alig vártam, hogy ki próbáljam ez volt az első planet spa-s termékem és sok reményt fűztem hozzá mivel ez a márka a többi termékhez képest drágább kategóriának mondható. Hááát az illata nekem kifejezetten büdös pedig mikor az újságban szagoltam nagyon finom édeskés illatot éreztem, az állaga valahogy nem az a tiszta olaj inkább olyan zavaros és arra is gondoltam az illat és az állag miatt, hogy lehet romlott?? Na mind 1 kb. 4-5 alkalommal használtam nem, hogy hidratálna inkább még viszkettem tőle sőt nem a bőröm szívta fel az olajat hanem az adott ruhanemű ami épp rajtam volt. Tuti nem fogom újra vásárolni! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 27.

cnita

2014. január 20.

A katalógusban nem tüntették fel a tavirózsa összetevőt, így nem gondoltam, hogy bármi köze lesz a rózsához. Az illata rózsa illatú, amit speciel én nagyon nem szeretek. Csalódás volt, újra nem veszem. Számomra a Thaiföldi Lótuszvirágos sokkal jobb, mind mennyiségre, mind illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Sissy26

2013. október 22.

Nagyon nagyon jó. Ellazít a nap végén. Forró vízben, némi habfürdő és ez az olaj...mellé még gyertyafény és egy pohár bor :) Tényleg az a spa érzés, a nyugalom illatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.