Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Mélyen kondicionálja és regenerálja a hajat, segít egyensúlyba hozni a zsíros/száraz fejbőrt, algakivonatokat és tengeri sót tartalmaz, könnyű gél formula.

Kiszerelés: 192 g

Októberi Lány

2013. július 20.

Örülök, hogy már nem gyártják, egyszerűen pocsék volt, el se tudtam használni, a kukában landolt !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Padlizsán

2012. szeptember 18.

Az elején kaptam szettben. Én maximum 5 percig hagyom állni a hajamon. Nem ezt használom pakolásnak, főleg, hogy kondicionáló.
Utána tényleg akármennyire is jól leöblítem a hajam, olyan mintha lenne rajta még, de az illata is erős.
Nem venném újra, de amíg tart arra jó, ha gyorsan akarok valami ápolást a hajnak hajmosás közben és nincs időm több órás hajpakolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

bridgeta28

2012. július 10.

Én féltenyérnyit szoktam eloszlatni a félhosszú hajamon, de hajtőre nem teszem. kb 20 percig hagyom állni rajta. Könnyen leöblíthető volt, nekem nem volt gond a fésülésnél sem. Az illata elsőre tényleg bizarr, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

puppi

2012. március 27.

Nekem nagy csalódás volt ez a termék. Nem is tudom miért rendeltem már meg talán a szép kék színe miatt:D Engem az illata kifejezetten zavar szerintem nem kellemes. Mikor elösször kiprobáltam túl sokat tettem a hajmara és rendesen kisem öblítettem, hát még életemben ilyet nem tapasztaltam a hajamnál szinte már vizesen fura lett az állaga és alig bírtam kifésülni szárazon pedig szinte hozzáérni is rossz volt úgy ragadt a hajam. Igen ez részben az én hibám is volt ezért gondoltam megprobálkozom vele megint. Kevesebbet használtam és alaposan kiöblítettem de valahogy még mindig tapasztaltam ezt a fura érzetet a hajamon. Azóta nem is használtam ott áll a polcon szinte még teljesen tele. Nem tudom mit csináljak vele kidobni mégsem akarom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

agi.greendaygirl

2012. március 27.

nekem sem ez, sem a thaiföldi hajpakolás nem jött be, durva tapintású, és nehezen kezelhető lett tőle a hajam. viszont erősítette a hajszálaimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Hidratálók: Sodium PCA, Algae Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Oleth-20 ti I eu 1 0