Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: Ivlisz, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletes hidratálás a száraz vagy akár a normál hajnak is. Az olívaolajnak köszönhetően hajad regenerált lesz.

jnrita95

2019. november 13.

Rendelésem mellé ajándékba kaptam vagy 2 éve, hát azóta se sikerült elhasználni. Kicsit ragacsos érzetű a hajam utána, fésülni is nehezebb így... Következő nap össze-vissza száll a vékony szálú hajam, ezt sajnos ehhez tudom kötni, argán olajat használva sokkal könnyebben kezelhető. Magamtól nem vettem volna meg, nem is fogom sose.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Aoba

2019. november 4.

A hajam teljesen lelapult tőle.
A lábaimra és a kezeimre használom heti 3x. Arra teljesen jó. Akciósan 399 ft-ért jutottam hozzá. Ennyit megér a végtagjaimra, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

A hajam teljesen lelapult tőle.

Mia0602

2019. április 21.

1x használtam, kiszáradt a fejbőröm. Kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

1x használtam, kiszáradt a fejbőröm. Kuka

fdorottya

2019. március 21.

Én nem úgy használom ahogy rá van írva. Hajmosás után egy kicsit teszem a tenyerembe, majd a hajvégeket bekenem vel. Igy legalább ér valamit. Az illata kelleme, nem lesz tőle zsíros érzetű és látványú a hajam. Újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Esztuci

2019. február 26.

Nagyon jó illata van, de ezt leszámítva semmi hatása nincsen sajnos. Akciósan vettem, kb. 400ért, annyit is ért sajnos. Teljesen áron ne vegyétek meg. Inkább ricinusolaj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

zsofiab

2019. február 14.

Ajándékba kaptam ezt a terméket. Pár hete elővettem, hogy most már elhasználjam... hát magamnak biztosan nem fogom megvenni, gyakorlatilag semmit sem ér. Locsolgatom majd vele szépen hajmosás előtt a hajamat jó bőven, hogy minél előbb elfogyjon. Negatív hatást nem tapasztaltam, de sajnos egyetlen egy pozitívumot sem tudok felsorolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

margit17

2018. július 24.

Akciósan vettem, 400 forintért, szerintem annyit megért. Én az illatát kifejezetten szeretem és tartósnak is érzem. Nem a leírásnak megfelelően használom, mert nem is nagyon melegítem, illetve nem hagyom fent a hajamon hosszabb időre. Viszont ha hajmosás előtt használom, határozottan azt érzem, hogy nem síkit a hajam mindenáron balzsamért, illetve volt, hogy hajmosás után a hajvégekre kentem belőle és finom, puha lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Melcsi922

2018. július 5.

400 forintért vettem, de konkrétan 5öt sem ér. Borzasztó. A kezemben felhabosodott mint egy szappan,és ragad. Valami iszonyat,kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

AnnaR

2018. február 18.

Hosszú, vékony szálú, kicsit száraz hajvégű hajam van. Én együtt használom az Avon Advance techniques kétfázisú hajspray-vel és nekem így használ. Puhák a hajvégeim tőle, szebb az öszkép. Szerintem az illata sem zavaró. Én száraz hajra szoktam felvinni, úgyis a haj végeire kenem/fújom. Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megvenném, de el fogom használni. Egy viszonylag kevés adag is elég a tenyerembe, amit utána eldolgozok és be is szívja rögtön a hajam. Csodaszernek nem mondanám, de nem rossz... :)

Update: Nem tudom mi történt, valamiért már egyáltalán nem használ. Mintha semmit nem tennék a hajamra. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Cremelove

2017. szeptember 22.

400 ft volt gondoltam ennyit meger. De elarulom mèg ennyit sem. Túl sűrű, az illata nem valami jò, hajra kenve ragacsos lesz, nehez eldolgozni viszont en hajmosas utan kentem es másnapra nem volt ragacsos inkább puha lett a hajam. Viszont a Garnier olajom sokkal jobb és nem is cserélnem le foleg erre nem. Elhasznalom ha épp hajmosas elott leszek de sosem kene újra még 400 ft ert sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Sodium PCA

Oleth-20 ti I eu 1 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.