Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. április 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélytisztító agyagos arcmaszk.

Ezt az arcmaszkot az orosz gőzfürdők hagyománya inspirálta, a maszk kitisztítja a pórusokat és újjáéleszti a bőrödet miközben te relaxálhatsz érezve a bergamott, az eukaliptusz és a nyírfalevelek illatát.

bogyoesbaboca

2018. január 3.

Mar egy ideje használom.nincs bajom vele.imádom hogy hűsit :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Mar egy ideje használom.nincs bajom vele.imádom hogy hűsit :D

tátombák

2017. május 4.

Mielőtt kivonták volna, nagyon akciósan dobálták, gondoltam kipróbálom.
Nagyon kellemes, erős eukaliptusz illata van, tényleg jól ellazítja az embert. Nagyon jó szagolgatni, de második gondolatom az mindig az, hogy tuti jó nekem, hogy én ezt a fejemre kenem? Eddigi leghígabb maszkom, bajos szépen felkenni, és sietni is kell vele, mert mire végigérek vele, az elsőnek bekent terület már meg is szárad. 10-15 percig hagyom fent, a zöldből teljesen fehérre vált a színe, és kirepedezik. Lemosni könnyű, szilikon kefével még rásegítek.
Nem tudom, hogy az illatélményen kívül miért használom, mert különösebb bőrre gyakorolt hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Mielőtt kivonták volna, nagyon akciósan dobálták, gondoltam kipróbálom.

spavanilly

2017. április 9.

Szerettem volna szeretni, üdítő frissesség érzését vártam a használatától.
Híg állagú, halványzöld színű, kifehéredve száradó maszk.
Semmilyen extra csodát nem művelt.
Többször is próbálkoztam vele, de nekem sajnos pattanásokat okozott.
Kellemes az illata, picit férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Szerettem volna szeretni, üdítő frissesség érzését vártam a használatától.
Híg állagú, halványzöld színű, kifehéredve száradó maszk.
Semmilyen extra csodát nem művelt.
Többször is próbálkoztam vele, de nekem sajnos pattanásokat okozott.
Kellemes az illata, picit férfias.

rammy717

2017. március 4.

Imádom! Nagyon tetszik ez a gyógynövényes illata. Az állaga kellemes, krémes. Radírozás, arctisztítás után szoktam felvinni.
Nálam csodaszerként van nyilvánítva: ha este használom, másnapra lehúzza a gyulladásokat az arcomon. Fontos események előtt mindig lehet rá számítani. :) 1-2 hetente szoktam használni, rendszeres használat mellett nem tudom, milyen lenne.
Könnyen lemosható vízzel, és utána pihe-puha lesz az arcbőr.
Szerintem nagyon jó termék. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Könnyen lemosható vízzel, és utána pihe-puha lesz az arcbőr.
Szerintem nagyon jó termék. Újravevős :)

Nikolett91

2017. január 28.

Első arcmaszkom a márkától, így nincsen összehasonlítási alapom. Alapvetően nem volt semmi irritációm tőle, de valahogy mégsem szerette az arcbőröm. Használtam már más agyagos arcmaszkokat, azokkal megvoltam elégedve, de ez olyan semmilyen hatású. Elhasználom, mert negatívat sem tudok mondani, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

ursuska

2016. július 23.

Jó kis maszk. Kissé híg, de hamar megszárad. Kicsit csikizte az orromat felkenés utan :D Miután megszáradt, láttam, hogy az arcom mitesszeres részein kis pontok keletkeztek. Tiszta, puha arc, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

-.Nikii.-

2016. június 17.

Update: Néha szórakozásból felkentem, hogy fogyjon és bizony elég csúnya pattanásokat okozott. Hatása pedig a negatívon kívül még mindig semmi.

Vegyes érzéseim vannak. Mivel régóta nem láttam a Török Agyagos maszkot, gondoltam ezt hozták be helyette. Mélytisztító, agyagos, mentolos kicsit, biztos jó lesz.
Háát türkizes-zöldes színe van. Marhára meglepődtem..Azt hiszem az nem volt feltüntetve, hogy fehér agyag. A 2 azért nem ugyanaz. Mindemellett elég híg is, nem folyik le az arcomról, de nem lehet olyan szépen egységesen felkenni, mint mondjuk a Holt-tengerit.
Ugyanúgy kivilágosodik, amikor szárad, közben csikizte az orromat és az arcomat is pár helyen, gondolom dolgozott. A végén fekete kis pöttyök keletkeztek pár helyen, fogalmam sincs az mit jelent. Nem volt ott patti, se mitesszer, hegek máshol is vannak, akkor ott is ilyennek kellett volna lenni és a tág pórusokat sem jelezhette, mert akkor is több helyen kellett volna lennie. Mindemellett persze puha lett a bőröm, de ez az összes Planet Spa-ra érvényes :)
Mivel Focusból vettem, annyi pénzt nem dobtam ki érte, hogy nagyon magam alatt legyek, de nemhiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Aprile

2016. június 17.

Nagyon jó kis cucc ez, tényleg valami orosz gőzfürdőbe segít képzelni magam.:) Az illata elég zöld, eukaliptuszos, kicsit férfias. Nagyon jól kenhető a textúrája, és gyorsan kifehéredik, megszárad az arcon, viszont könnyen és gyorsan lemosható, és alig negyed óra alatt szép, puha, hidratált, ápolt bőrt eredményez. Nagyon elégedett vagyok vele, és szívesen használom, sok sem kell belőle, szóval jó kis motyó ez.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Lolychan

2016. június 16.

Eddig csak 1-2x használtam, de utána tényleg puhább lett a bőr. Szinte villámgyorsan megszárad és könnyen lemosható. Több használat után uppolok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Moonbride

2016. május 28.

Nagyon szeretem a Planet Spa termékcsaládot, ez a maszk sem kivétel. Felkenve elég pasis az illata, de pár perc alatt elillan, a hatása pedig abszolút kárpótol :) Igazi babapopsi bőrt csinál, frissít, hidratál, de ugyanakkor segít lelohasztani a pattanásokat is. Ja és nem kell sokat sikálni lemosásnál, könnyen lejön. Biztos hogy újravevős lesz, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.