Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Értékes indiai olajokkal - szantálfa- és szezámolajjal - gazdagított testradír

A szantálfaolaj hatékony afrodiziákum, tökéletesen gondoskodik a száraz bőrről; a hidratáló és nyugtató szezámolaj pedig ápolja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

olasz78

2017. február 21.

Nagyon szerettem, jól radíroz. Az illata pedig nagyon jó, keleties.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Nagyon szerettem, jól radíroz. Az illata pedig nagyon jó, keleties.

illesbb

2016. január 7.

Nagyon jó illata van, jól radíroz, de nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Nagyon jó illata van, jól radíroz, de nem szárítja a bőröm.

kamelia

2016. január 3.

Tökéletes. Az illata pedig fantasztikus. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Tökéletes. Az illata pedig fantasztikus. :)

Borsolina

2015. október 18.

Istenem, az az illat!! már az első használatkor beleszerettem. Nagyon finoman és mégis jól radíroz,utána olyan selymes lett a bőröm,hogy csak ámultam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

matine91

2015. szeptember 8.

Az egész INDIA INTENSITY termékcsaládot egy nagy viccnek találom, mégis azt kell, hogy mondjam, ezt a radírt imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

gitta0523

2015. szeptember 2.

Isteni termék, nagyon imádom, mint ahogy már írtam a legtöbb Planet Spa terméket. :) Jól radíroz, finom bőr marad utána és az illata az is isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Dea

2015. július 1.

Egy barátnőm ajánlása miatt vettem és nagyon imádom :) Az illata isteni,jól radíroz és utána puha bőrt varázsol nekem,akciósan abszolút megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

medgirl

2015. február 28.

A testápolóval ellentétben ez a termék nem okozott csalódást, de semmi olyan hatása nincs, amit egy másik testradír ne tudna, így maradok a drogériás termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Gogo89

2015. február 4.

Nem vagyok egy nagy avon fan, ezt is ajándékba kaptam és imádom! Nem is érdekel mennyire jó testradírnak én kb tusfürdőnek használom mert az illata fantasztikus, nekem nagyon hasonlít a burberry brit illatára ami a kedvenc parfümöm. Nem bánnám ha egy kicsit tovább érezném a bőrömön az illatát de azért így is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

agi.greendaygirl

2014. december 4.

őszintén szólva engem ez a termékcsalád nem ragadott meg annyira, azért rendeltem csak meg ezt a testradírt, mert 2-esével voltak akciósok a PS cuccok, és így jött ki a lépés :)
Kellemesen csalódtam! Finom, fűszeres, keleties illata van. Gyenge radírozó hatásra számítottam, de tulajdonképpen egész jól radíroz. Most a kiszáradt, érzékeny bőrömnek pont ez kellett, nem bírta volna elviselni egy erős radír munkáját :D
Az élményhez hozzájárul a curry-sárga szín is, ami elég intenzív, amikor magamra kentem kicsit Simpsons karakternek éreztem magam :D Mókás :D
Összességében én elégedett vagyok, teljes áron nem venném meg, de így akciósan jó vételnek tartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Narancssárga.