Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Reggel-este használom..kipihentebbnek tűnik tőle a szemem, de amúgy semmi extra. De ennek ellenére én imádom, mert már a pihentebb tekintet elég sokat jelent nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Timi92

2013. március 26.

Egy kicsit hűsíti a bőrt, de nekem mintha rászáradt volna a szemhéjamra a krém..Nem igazán vettem észre semmi hatást a termékkel kapcsolatban épp úgy mint a többi általam próbált japán szakés terméknél. Szerintem csak a marketingje érdemel 5 csillagot ezenkívül csak a szaké illatra(ami ebből valamiért kimaradt) és a krém selyemfényére mennek rá a gyártók. Nekem ez az "elmegy" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

blackcat00616

2013. január 14.

Nekem egész jól bevált. A szemem alja folyton püffedt és sötét lila (ha nem korrektorozom le, azt hiszik drogoztam :S jelzem, sose próbáltam drogokat) de mióta használom reggel - este csökkent a duzzanat és kevésbé lila, úgyhogy kap tőlem egy erős 4-est :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

gothy

2012. november 20.

Ez volt az egyetlen Avonos szemkrémem. Kellemesen frissíti a szem környékét, gyorsan felszívódik és nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

rétipipitér

2012. augusztus 13.

Szettben rendeltem meg a hozzá tartozó arcszérummal. Az arcszérumban nagyot csalódtam, ez még valahogy elmegy. Nem irritálja a szemet, kicsit hidratál is, de semmi extra.Textúráját illetően nagyon hasonló az arcszérumhoz, vizes gél rózsaszínű pici csillámokkal, amolyan gyöngyházfényű zselé. Fiatal bőrre, tiniknek jó lehet, én már kevésnek találom. Pozitívuma, hogy kicsit talán frissíti a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Szaszmancs

2012. július 26.

Én szeretem, mert szerintem hűsít és felfrissít. Gyorsan beszívódik,kellemes érzést hagy maga után,de ennél többet tényleg nem nyújt. Illata valóban nem erőteljes, viszont nagyon jó a gyöngyház színű, zselés textúra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

bunny00

2012. június 12.

reggelente ezt hasznalom, estenkent pedig megmaradtam a lorealnal. vekonyan kenem fel igy gyorsan megszarad, es mehet is a smink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Rege

2012. május 30.

Csalódtam, mert olyan finom illatra számítottam, mint amilyen a hozzá tartozó arcszérum és régen a testápoló (miért kellett kivonniuk???). Esetleg egy enyhén gyöngyházfényű csillogású krémre (az arcszérum is ad egy egész pici ragyogást), mint amilyen a nivea beauty. Várakozásaimhoz képest egy színtelen-szagtalan gélt kaptam. Meglepve olvasom, hogy többen előttem a kellemes illatát dicsérték, én nem éreztem semmit. Különösebb hatást nem várok tőle, "csak" frissítő szemkörnyékápolónak hirdetik, nem szemránckrémnek. Mivel olyan "semleges" több tekintetben is, sokszor elfeledkezem róla a reggeli bőrápolásnál.
Még csak annyit tennék hozzá, hogy elképesztően gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Még csak annyit tennék hozzá, hogy elképesztően gyorsan felszívódik.

buttercup

2012. május 13.

Nekem is hasonló a véleményem :)) egyáltalán nincs illata, jó tudom nem is kell mindent telenyomatni illatanyaggal, de ebben a szemkrémben tényleg semmi extra nincs, én is ha 4x használtam, nem hagyott mély nyomott bennem. Egy kis illat feldobná :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Niho

2012. február 10.

Mivel nekem nem annyira drasztikus karikáim vannak a szemem alatt ..Nekem be vált fel frissíti a szem környékemet.Kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak