Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: NC, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

• A szemkörnyék üdének és ragyogónak tűnik
  • Élénkít, frissít és kisimít
  • Liposzómákat, A-, C-, és E- vitamint, valamint béta- karotint tartalmaz

egetoerika

2017. április 1.

Semmit nem tesz. Vagy még annyit sem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Semmit nem tesz. Vagy még annyit sem...

faatama

2015. október 14.

Inkább a jó öreg ubira szavazok, ez nálam konkrétan megposhadt a szekrényben. Szerintem egy korongot többször is lehet használni, nálam legalábbis nagyon nedvesek voltak. Semmi extrát nem tesz egyébként. Hideg, nedves, nyilván ebből fakadóan valamennyire hidratál, és mivel hűt, lehet h lehúzza a kissebb duzzanatot a szem körül. Szerintem totál pénzkidobás, most uborkaleves behűtött vattakorongokat kasználok, az is tudja ezt, árban pedig tizedannyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

JudithBeauty

2015. szeptember 3.

Nem szerettem, mert a kezdeti hűsítés után csípte a szemeimet, és a szemhéjamat is. Valamennyit frissített, például egy kialvatlan éjszaka, rossz alvás után, de sajnos néhány mp után le kellett venni a korongokat, mert égetett. Az illata nekem nem volt annyira bántó, de például a kínai ginszeng testápoló jobb illatú volt, és abból is a régi csomagolás.
1 korongot csak egyszer használtam, mondjuk elég hamar is kiszáradt, a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Viku23

2015. január 2.

Ajándékba kaptam, és hát ajándék lónak...:) Nem egy nagy eresztés, nem hoz változást, annyi hogy hideg érzete lesz a szemnek, és azért érzed, hogy frissebb. A legrosszabb mégis, hogy büdi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

dora_beata

2014. szeptember 6.

Nagy változást nem tapasztaltam,de frissebbnek érzem a szemeimet utána.Számomra elég büdös és szárít is kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

l.reka2000

2014. január 1.

Hát kicsit megleptek az előző értékelések és az 5csillag nekem még 2-t sem ér meg semmi változást nem tapasztaltam.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

kitty06

2013. december 8.

Tényleg nagyon büdös és szárít is egy picit,de nagyon jól felfrissíti a fáradt szemeket. :) Látványos változást nem tapasztaltam,de frissebbnek és kipihentebbnek érzem a szemeim utána szóval biztosan veszek még ebből. Ahogy már előttem is írták érdemes utána egy szemkörnyékápolóval hidratálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 8.

Pindusz

2013. szeptember 28.

Valóban egy jó kis termékről van szó! Tényleg teszi amit ígér, kipihent, felfrissült, kisimult szemkörnyék az eredmény. Nekem amúgy pont olyan mintha hidratálná is ezeket a területeket nem pedig szárítaná, de mindenkinek más!
Egyedül ami nekem nem tetszik az az illata, szó szerint büdös, de a termék hatásossága miatt ezért nem vonok le belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

A Spa termékek mindig viszik a pálmát. És az illata ennek is szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

A Spa termékek mindig viszik a pálmát. És az illata ennek is szuper! :)

shara88

2013. április 12.

Én elégedett vagyok vele, kevésbé látványosak a fekete karikáim reggelente a használata után. Valóban élénkít, frissít és kisimít. Teszi, amit igér. Ajánlom valamilyen szemkörnyékápoló használatát utána, mert nekem kicsit olyan érzésem van mintha szárítaná a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate