Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Gitároshölgy

2012. december 20.

A kedvenc testápolóm, csak ajánlani tudom! :)
Lefekvés előtt szoktam használni, és az én bőrömet tökéletesen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

A kedvenc testápolóm, csak ajánlani tudom! :)
Lefekvés előtt szoktam használni, és az én bőrömet tökéletesen hidratálja.

ddorka818

2012. december 13.

Nekem személy szerint nagyon bejött. Tetszik az állaga, isteni az illata, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Esténként szoktam használni és a levendula illat jótékony nyugtató hatását is mindig megérzem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Bubuka89

2012. október 3.

Csak magamra kentem, aztán beszívódott. Kb. ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Csak magamra kentem, aztán beszívódott. Kb. ennyi.

divatbolondblog

2012. március 9.

Nagyon drága egy testápolóhoz képest. Nekem az illata és az állaga sem tetszik. Viszont pl anyumnak nagyon bevált. Hát ízlés dolga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.