Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag. Hidratálja a szemkörnyék bőrét és növeli a rugalmasságát. Hosszan tartó hidratálást ad, segít csökkenteni a szemkörnyéki ráncok láthatóságát, javít a bőr rugalmasságán.

dobolandora

2019. június 6.

Hidratál és érzem a változást viszont nem az a bumm volt-nincs szemalatti karika és puffadt szemkörnyék típusú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

mbarbara92

2019. január 31.

Ez egy csodaszer! :) nekem elég karikás, puffadt szemkörnyékem van sajnos. Ilyenkor vizsgaidőszakban még rátesz a 3-4 óra alvás, ami után legszívesebben nem is mennék utcára. Ajándékba kaptam, gondoltam majd jó lesz valamire, mert egész szépek az összetevői. Elkezdtem használgatni, mire egyik reggel 4! óra alvás után egy totálisan kipihent arc nézett vissza rám. El sem akarom hinni. Nem azt mondom, hogy eltűnteti a karikákat és a püffedtséget, de a pici ráncok eltűntek, valami eszméletlen a hidratálása. Minden esetre nekem a legtöbbet javított a szemkörnyékem, pedig 15 ezer forintos clinique krémmel is próbálkoztam már. És nem csak én látom a hatást, a barátom is észrevette! :)
Annyira megszerettem, hogy smink alá is felrakom, illetve ha csak itthon vagyok, akkor is jó vastagon. Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Andy88

2018. november 28.

Szerintem egyáltalán nem rossz kis termék. Géles állaga gyorsan beszívódik, és érezhetően frissíti a szemet, különösen ha hűtőben tárolom. A szemem kevésbé tűnik fáradtnak, puffadtnak a használata után. Az apróbb ráncokat is kisimítja.
Egy negatívuma van: picit ragad utana a bőröm. De ez nem sokat ront rajta. :)
Ár-érték arányban sem rossz. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Egy negatívuma van: picit ragad utana a bőröm. De ez nem sokat ront rajta. :)
Ár-érték arányban sem rossz. Érdemes kipróbálni!

nusmanna

2018. április 14.

Hatása: semmi. :D sajnálom, de sem jót sem rosszat nem tudok rá mondani mível semmit nem vettem észre, pedig egy ideje használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Barbi93

2018. április 8.

Leírás alapján nagyon megtetszett a katalógusban ezért megrendeltem magamnak.
Nekem semmit sem használt, talán egy kicsit hidratálta a szemkörnyékem de kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Leírás alapján nagyon megtetszett a katalógusban ezért megrendeltem magamnak.

jampiangel

2018. március 9.

Gyakorlatilag semmit nem csinált, de legalább azt folyamatosan. Felkentem, tesztelgettem én is egy szemen, mindkettőn, a végeredmény: semmi, de tényleg semmi. 400 Ft-ért vásároltam, hát ennyit sem ért, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Kremcica

2018. március 7.

Haszontalan termék. Minimálisan hidratál és a benne lévő csillámok miatt optikailag mintha szebb lenne a szemem. De tényleges hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Antonietta

2018. március 7.

Tetszik hogy hűsít, de ennyi. A karikáimon semmit nem tudott segíteni.

Tetszik hogy hűsít, de ennyi. A karikáimon semmit nem tudott segíteni.

Eperhercegno

2018. március 7.

Ajánlásra vettem meg, nem tudom milyen csodát vártam. Néha kellemes a használata, de általában túl sok jön ki belőle. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Berni123

2018. február 23.

Azért vettem meg, mert úgy hirdették, hogy csökkenti a szem alatti duzzanatot és sötét elszíneződést. Teszteltem a leírtak szerint (ujjbeggyel apró ütögető mozdulatokat végezve pár napig reggel és este), de csak az egyik szememen, hogy lássam tényleg történik-e valami. És történt. Azt gondoltam talán csak elfogult vagyok, ezért megkérdeztem a családom 2 férfi tagját, hogy észrevesznek-e valamit az arcomon. És mindketten egyből azt mondták, hogy az egyik szemem mintha kipihentebb lenne. Szóval tényleg működik. Most már mindkét szememen használom. 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.