Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Avon.hu,

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag. Hidratálja a szemkörnyék bőrét és növeli a rugalmasságát. Hosszan tartó hidratálást ad, segít csökkenteni a szemkörnyéki ráncok láthatóságát, javít a bőr rugalmasságán.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy előreutalás után Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

MoHajnalka

2022. augusztus 21.

A kék tubusos szemkörnyék ápolót is használtam. Mindkettőről ugyanaz a véleményem: olcsó, nem csodaszer, de jól esik bekenni vele a szemkörnyékemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Semmi extrát nem tapasztaltam a használat során. Annyira hidratál, mint bármi más, amit a szememhez kenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

ronivarga2001

2021. szeptember 27.

egyszerűen imádom! felkenés után rögtön halványítja a karikákat, kellemes, de nem túl erős az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

kitti31

2021. június 19.

Szinte mindig csúnya sötétek a szemeim, az alsó szemhéjaim szárazok, de mióta ezt használom minden ilyen gondom megszűnt.
Gyorsan beszívódik, az állaga is jó.
Nekem bevált, bármikor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Gyorsan beszívódik, az állaga is jó.
Nekem bevált, bármikor újra venném.

kovacsrekaa

2021. május 19.

Mar nem tudom hanyadik szemkornyek apolom ez, de ugy erzem hogy ez lesz az elso amit elhasznalok. Tortenetesen azert rendeltem, mert elozoleg a szemkornyekapolo reszleget nezegettem a rossmannban, de nem tudtam a 3 szerintem kevesbe jo termek kozul donteni. Mivel avont rendeltem, es kemeny 500 penz volt igy megrendeltem. Tetszik az allaga hogy geles, eleg hamar fel is szivodik. Altalaban fekete karikas a szemem, meg akkor is ha jot alszok. Arcmosast kovetoen bekenem, es viszlat karikak. En szeretem, biztosan ujra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

szvero

2021. április 12.

Nagyon tetszik ez a krém, kellemes gél állagú, jól hidratál. A Planet Spatól ez az első szemkörnyékápolóm, más termékeik is beváltak, ezért mertem venni. Vannak benne apró "színes" kis csillámpor szerűségek, gondolom, hogy optikailag is kevésbé fáradttá tegyek a szemkörnyéket. Hidratálónak jó, de ráncokhoz kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Leander

2020. november 22.

Nagyon-nagyon sokáig használtam, mert egy tubus is az idők végezetéig kitart napi használat mellett is. Szerettem, bár nem csodaszer, de ár-érték arányban teljesen jó. Az Origins Ginzing szemkrémmel nem veszi fel a versenyt, de az ára is a töredéke.Szépen frissít, segít elkerülni/mérsékelni a puffadást, karikákat. Hűtőben tárolva az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

klaudia901013

2020. november 11.

Nem rossz kis szemkörnyékápoló, csodát sajnos nem tesz, de szépen hidratál. Ami még plusz, hogy ez az egyetlen szemkörnyékápoló amitől nem ég a bőröm a szemkörnyékén. Még keresem az igazit, de akkor sem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

PetraD96

2020. április 2.

Nem rossz szemkörnyékápoló, hidratál, nem csípte a szemem, igaz csodát nem tesz. Ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

PattiiT

2020. január 5.

Reggelente frissít, talán leviszi a pufiságot a szemkörnyékemről (ami amúgy is eltűnne csak kicsit több idő kell hozzá). Nekem a karikáimmal nem csinált semmit! 399 forintért nem is vártam mást!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.