Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: gabriellanails, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag. Segít csökkenteni a ráncok láthatóságát, élettel telibbnek és fiatalosabbnak mutatja a bőrt. Javít a bőr kinézetén és vitalizál.

bogiath

2020. április 24.

Az állaga jó, az illata is, de elég erős. Csillogós, ami nem tudom elképzelni, hogy annyira jót tenne. De a lényeg, hogy nekem is gyulladt pattanásszerű lett tőle a bőröm. Ragacsos érzést is hagy egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

PetraD96

2020. április 2.

Nagy csalódás volt. A sorozat szemkörnyékápolóját használtam már és szerettem, ezért gondoltam kipróbálom az arckrémet is mellé. Elsőre úgy tűnt egész jól hidratál, majd pár használat után egyre több gyulladt pattanás jelent meg az arcomon. Próbáltam lemosni kb. fél órával a felkenés után hátha így nem pattogok ki. Amit észrevettem, hogy miután lemosom sima vízzel ugyanolyan száraz az arc bőröm mint mielőtt bármit is kentem volna rá. Szerintem egyáltalán nem hidratál csak látszat megoldás. Ennyi pénzért persze nem vártam csodát de azért azt se, hogy csak ront a helyzeten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

macsek0728

2020. február 2.

Nekem nem jött be! Ragacsos hatása megmarad felkenés után is, a púder, pirosító is "odaragad"! Olyan érzés, mintha egy filmréteg lenne az arcomon és az illata sem jó! Biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

nusmanna

2018. április 14.

Jópofa kis krém, de semmi huha hatás. Minimálisan kocsonyás az állaga, nagyon tetszik, hogy csillámos/fényes (?). Gyorsan beszívódik. Nem rügyeztem ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

pipacs29

2017. december 16.

Teljesen meg vagyok elégedve vele.
Kellemes illat.
Könnyen beszívódik.
Hidratál is, még hozzá úgy, hogy nem hagy zsíros érzetet a nem száraz területeken.
Szeretem az arcomra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Teljesen meg vagyok elégedve vele.
Kellemes illat.
Könnyen beszívódik.
Szeretem az arcomra kenni.

Jucus85

2017. március 28.

Én is piros kiütéses lettem tőle 😮

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Én is piros kiütéses lettem tőle 😮

littlechicken

2017. január 31.

Sok arckrémmel az volt a problémám, hogy zsíros réteg lett tőle az arcomon, ez nagyon könnyen felszívódik, kellemes az illata, és zsírosodni sem kezd az arcom tőle. Még csak két hete használom, de meg vagyok elégedve vele. Sajnos az ára még a tanácsadói kedvezménnyel is picit húzós, de akciósan biztosan venni fogok még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

MsKors

2016. július 8.

Jó illata van. Smink alá is ezt szoktam kenni ha nincs más a kezem ügyében, arra is teljesen jó. Éjszakára nem kenném fel pont az előnyös illata miatt, nekem nagyon erős alváshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

mara18

2016. június 25.

Jajj de szeretem ezt az arckrémet. Az illata és az állaga is tökéletes, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Nekem bőven elég a hidratáló hatása, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

pepuuss

2016. június 6.

nem nagy szám..nem hidratál különösebben..nem pattogott ki tőle a bőröm viszont egy kis zsíros réteg megjelenik tőle reggelre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.