Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Gazdag hidratálást biztosító, luxus összetételű testápoló krém. Olívaolajjal telt mikrogyöngyöcskéi akkor bocsátják ki tartalmukat, amikor bekrémezi magát. Masszírozza be egész testét minden fürdés után és bőre simává, puhává válik.

Kiszerelés: 200 ml

Niki0215

2019. szeptember 7.

Nagyon nagyon szerettem, Kitűnően hidratált..Gondolkodom hogy újra veszek belőle...a gyöngyöcskék kicsit zavartak eleinte de meg lehet szokni mert szépen feloldódik.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kucika

2018. április 25.

Anyukám is nagyon szerette ezt a krémet, főleg terhessége alatt mert nem lett újabb striája (ennyire jól hidratálta a bőrét 😉 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

egetoerika

2017. április 1.

Én konkrétan az olajjal töltött szemcsék miatt rendeltem többször is! Még az illata miatt. Nyáron használtam, bőröm is imádta

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Damayanti

2016. január 20.

Anyukám egyik kedvence. Mélyen hidratál, puhít, nem rossz az illata se- A szemcséket egyszerűen a bőrbe kell masszírozni a krém bemasszírozásakor, nálunk ezzel semmi gond, nem igényel túl nagy ügyességet vagy szellemi megfeszülést... Nagyon jó cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

alexandra95

2015. június 13.

Illat,állag-jó,a bőrt is puhítja,a szemcsékkel viszont én sem tudok mihez kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

yoyo85

2015. március 17.

Az a bajom vele, hogy rettenetesen viszketek, amikor ezt használom. Valamint a gyöngyöcskéket nem igazán tudom elkenni magamon :( Állagra, illatra jó, hidratálás szempontjából is, de sajnos nem tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Kingácska0807

2014. november 1.

Egy ösztönző által 99 forintért jutottam hozzá ehhez a termékhez illetve a hajápolójához. Nagyon szeretem, jól hidratál. A párom is ezt szokta használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

such19niki80

2014. szeptember 18.

Nálam tökéletesen bevált testápoló,hihetetlenül puha volt a bőröm tőle,és rendbe hozta a nyáron elszenvedett nap és sós víz hatásait...tökéletesen hidratál, illata sokáig megmarad..nálam 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Bnemrita

2014. augusztus 8.

Egyik kedvencem. 2 x is újravettem, tehát ajánlom másoknak is. Én csak este használom. Utcára napközben nem való, mert tényleg idő kell a beszívódásához, de bársonyos bőrt csinál. Az illatát is imádom (van olyan, hogy édeskés oliva-illat?). Az ára nem a legjobb, de én az összhatása miatt még így is megvettem és szerintem még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

polaroidpaper

2014. augusztus 7.

Szerintem a kis zöld pöttyök teljesen feleslegesek benne. Csak a designt szolgálják és nagyon idegesítő, hogy nem szívódnak fel rendesen.
Ezért nálam csak 4-es.
Amúgy illat és hatás kiváló!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Ezért nálam csak 4-es.
Amúgy illat és hatás kiváló!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.