Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: pverus, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja és felfrissíti a bőrt, relaxál és megnyugtat.

Csak szettben kapható!

matefidalmabrigitta

2015. július 31.

Kellemes, frissítő és visszafogott az illata is. Hidratálóként nem tudom mennyire válik be, én néha fújkálom tiszta bőrre, néha pedig sminkre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

macspamacs

2015. július 10.

Nagyon jó termék! Igaz, én nem arcpermetnek használom, hanem hőségben testpermetnek... Illata nem harsány, olyan visszafogott rózsás, kellemesen frissítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

pverus

2015. március 21.

Igazából nem tudom, hogy ez a termék mire való pontosan, hidratálni nem annyira hidratál, mint egy arckrém, smink fölé frissítésként nem fújnám, mert azért egy fújásra is elég sok jön belőle, egyszer-kétszer akkor fújtam arcra, amikor tudtam, hogy nem fogok sminket viselni aznap, illetve krémezni sem akartam annyira a bőröm, de "valami" mégis kellett.
Próbáltam testápoló sprayként is, hamar beszívta a bőröm, de lehet, hogy arra nem pazarolnám el. A napokban fedeztem fel, hogy ha dekoltázsra és nyakra fújom, akkor számomra tökéletes, mivel bevallom őszintén, hogy nem szeretem az arckrémemet azokra a területekre kenni, a lassú felszívódás miatt.
Amúgy az illata kellemes, lágyabb rózsa illatú és a pumpája is nagyon jól működik. Szóval összességében nem egy csodaszer, de tőlem megkapja az 5 csillagot, mivel dekoltázsápolásra nálam tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Hanna12

2015. március 2.

En elsonek egyenesen a szemembe fujtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

En elsonek egyenesen a szemembe fujtam...

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.