Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Holt-tengeri sót és iszapot tartalmazó iszappakolás, melyek tisztító hatásukról ismertek.

Kitűnően tisztítja és feszesíti a bőrt, hogy felfedje annak puhaságát, simaságát és feszességét. Felszívja a fölösleges faggyút a bőrfelszínről és csökkenti a pórusok külsejét.

Ár: 500 , Eladó: mannamaria00
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, utalás, személyes átvétel vagy postázom
Ár: 500 Ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x próbált, kevés hiányzik a tubusból, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel illetve postázás is lehetséges előreutalás után (foxpost)
Whosthatfitgirl

2020. február 24.

Hát nem is tudom... Megvettem, egyszer használtam. Annyira erős az illata, hogy amíg az arcomon volt, vègig rettegtem, hogy nah, vajon kicsapja-e, lesznek-e piros foltok? Szerencsère nem lettek, meg tènyleg kellemes tapintású lett az arcbőrőm tőle, de túúúl sok az a rohadt parfüm benne...😤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Zood

2020. január 31.

Nem szeretem már az avont, de ez a termék tényleg jó, sima lesz az arcom jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Beautypink

2020. január 29.

Nagyon sok arcmaszkot próbáltam már ki, de eddig ez a kedvencem a legjobb ami bevált, mindenképp újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Titkoss05

2020. január 22.

Nekem bevált, és az arcradírjával együtt is hatásos 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Nekem bevált, és az arcradírjával együtt is hatásos 😍

Maji

2020. január 21.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, hetente 2x használom általában. Kellemesen hűsíti az arcbőrt és az illata is nagyon jó. Ár/érték aránya is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

bleauwsy

2019. december 31.

Arcradírjával használom, minden téren elégedett vagyok velük. A legjobban bevált páros, amit használtam, így mindenképp újravevősek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

doragrinder

2019. november 29.

A kedvenc arcmaszkom ez. Az én bőröm brutál zsíros, mitesszeres de ettől gyönyörű matt és sima lesz, a mitesszerek is kevésbé látszanak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

NyBetti

2019. november 23.

Szépen tisztít, zsíros bőrre nagyon bevált. 2 hetente használom általában, sokkal frissebbnek érzem utána az arcom. Engem nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

makeupqueen1

2019. november 14.

Azon kivul, hogy hamlasztokent kiválóan megállja a helyet, ez az eddig próbált legjobb Holt-tenegri arcmaszkom. Eltabolitja a szennyeződést, utana mattabb az arcom, es nagyon puha. Azt vettem eszre, hogy a gyulladt pattanasokat is lehúzza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

KioFanni

2019. október 17.

Nagyon finom az illata. Szépen tisztít, úgy, hogy nem húzza a bőrömet. A gyulladt pattanásokat nyugtatja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.