Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Holt-tengeri sót és iszapot tartalmazó iszappakolás, melyek tisztító hatásukról ismertek.

Kitűnően tisztítja és feszesíti a bőrt, hogy felfedje annak puhaságát, simaságát és feszességét. Felszívja a fölösleges faggyút a bőrfelszínről és csökkenti a pórusok külsejét.

doragrinder

2021. május 29.

Hát, régen csodaszernek hittem, mert pillanatnyilag eltűntette a zsírt az arcomról. Azóta már szerencsére rájöttem, hogy hogyan kezeljem az arcom. A tudatos bőrápolásba ez nem fér bele, de egynek elment, 15-16 évesen szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 29.

Cirmos20

2021. április 15.

Nem mondom h nem hasznal, de evekkel ezelott jobban tette a dolgat, a kedvenc pakolasom volt.
Valami változhatott az evek soran ami a hatoanyagokat illeti, mert mar nem mukodik olyan jol, mint a regi verzio.
Ettol fuggetlenul havi 1x felteszem. Artani nem art, es az illatat imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Ettol fuggetlenul havi 1x felteszem. Artani nem art, es az illatat imadom.

Puffancs007

2021. március 2.

Az AVON-s korszakomban imádtam ezt az arcmaszkot, de azóta ilyen árban ezerszer jobbakat is talál az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Juu

2020. november 3.

Semmi extra. Érdekes-kellemes illata van. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Semmi extra. Érdekes-kellemes illata van. Ennyi.

honeymilkshakee

2020. augusztus 16.

Semmi hatása, senkinek nem vált be barátim közül se. Poénból elhasználtuk.
Rossz összetevők, soha többé....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Semmi hatása, senkinek nem vált be barátim közül se. Poénból elhasználtuk.
Rossz összetevők, soha többé....

balankaa01

2020. július 21.

A TO AHA+BHA hámlasztója után szoktam felkenni a T-zónámra. Eleve nincs olyan, hogy valami összehúzza a pórusokat. Ha tiszták a pórusok, kisebbnek tűnnek, pórustisztításra meg csak a szalicilsav képes, de ebbe ne menjünk bele.
Nyilván felszívja a felesleges faggyút, dehát az csak pillanatnyi hatás, szerintem érdemesebb cink tartalmú készítménnyel próbálkozni, ha a faggyútermelés csökkentése a cél.
Maga a maszk nem egy nagy szám, nem ájultam el tőle, de legalább rosszat se csinál.
Az illata kifejezetten férfias, nem hiányzott bele.
Újravenni biztosan nem fogom, már csak azért sem, mert az Avon nem éppen egy etikus cég.

Vacillálok 2 és 3 csillag között, de szerintem 3 lesz, mert teljesen semleges érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Az illata kifejezetten férfias, nem hiányzott bele.

chiocciola

2020. július 21.

nagyon szeretem, és a kislányom nagyon díjazza, hogy úgy nézek ki benne, mint egy hupikék törpike

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Natalia00

2020. július 2.

Nekem nagyon hatásos volt. Használat után tényleg tiszta és puha volt az arcbőröm. Az illata is tetszik, nagyon friss. És ami fontos, nekem hogy nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

beautyPet

2020. május 19.

Sok drogériás arcmaszkkal próbálkoztam, de ez messze kenterbe veri őket. Érzem, hogy igazán tisztít, összehúzza a pórusaim, a pattanásaim hamarabb lehúzódnak neki köszönhetően, csökkentek is, matt és puha végeredmény. Miután lemostam az arcradír verzióját használom, együtt nyerő páros a kombinált bőrömre. Újrarendelős termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Timi0102

2020. május 17.

Évek óta újraveszem, az egyik kedvenc arcmaszkom. Lemosás után puha, élettel telibb lesz a bőröm, szépen tisztítja és mattítja is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.