Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Holt-tengeri sót és iszapot tartalmazó iszappakolás, melyek tisztító hatásukról ismertek.

Kitűnően tisztítja és feszesíti a bőrt, hogy felfedje annak puhaságát, simaságát és feszességét. Felszívja a fölösleges faggyút a bőrfelszínről és csökkenti a pórusok külsejét.

Ár: 500 Ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x próbált, kevés hiányzik a tubusból, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel illetve postázás is lehetséges előreutalás után (foxpost)

balankaa01

2020. július 21.

A TO AHA+BHA hámlasztója után szoktam felkenni a T-zónámra. Eleve nincs olyan, hogy valami összehúzza a pórusokat. Ha tiszták a pórusok, kisebbnek tűnnek, pórustisztításra meg csak a szalicilsav képes, de ebbe ne menjünk bele.
Nyilván felszívja a felesleges faggyút, dehát az csak pillanatnyi hatás, szerintem érdemesebb cink tartalmú készítménnyel próbálkozni, ha a faggyútermelés csökkentése a cél.
Maga a maszk nem egy nagy szám, nem ájultam el tőle, de legalább rosszat se csinál.
Az illata kifejezetten férfias, nem hiányzott bele.
Újravenni biztosan nem fogom, már csak azért sem, mert az Avon nem éppen egy etikus cég.

Vacillálok 2 és 3 csillag között, de szerintem 3 lesz, mert teljesen semleges érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Az illata kifejezetten férfias, nem hiányzott bele.

chiocciola

2020. július 21.

nagyon szeretem, és a kislányom nagyon díjazza, hogy úgy nézek ki benne, mint egy hupikék törpike

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Natalia00

2020. július 2.

Nekem nagyon hatásos volt. Használat után tényleg tiszta és puha volt az arcbőröm. Az illata is tetszik, nagyon friss. És ami fontos, nekem hogy nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

beautyPet

2020. május 19.

Sok drogériás arcmaszkkal próbálkoztam, de ez messze kenterbe veri őket. Érzem, hogy igazán tisztít, összehúzza a pórusaim, a pattanásaim hamarabb lehúzódnak neki köszönhetően, csökkentek is, matt és puha végeredmény. Miután lemostam az arcradír verzióját használom, együtt nyerő páros a kombinált bőrömre. Újrarendelős termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Timi0102

2020. május 17.

Évek óta újraveszem, az egyik kedvenc arcmaszkom. Lemosás után puha, élettel telibb lesz a bőröm, szépen tisztítja és mattítja is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Imadoktesztelni

2020. május 17.

Vannak napok amikor muszáj valami maszkot feltegyek es picit pihenjek és ez az egyik, amelyiket választom akkor. Érdekes illata van, de nem irritáló illetve tetszik, hogy viccesen nézek ki vele. Miután lemosóm sokkal jobb az arcom tőle, ha elfogy (nagyon sokáig elég) újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Yskirde

2020. április 21.

A kedvenc arcmaszkom a márkától, jó érzést hagy maga után. Nagy változást nem látok sose, de jobb érzés, és jó tapintású lesz a bőr tőle. Selymes és egységesebb. Az árához képest nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Odriuss

2020. április 17.

Nagyon régen nagy planet spa halmozó és használó voltam, akkoriban nagyon szerettem őket, gondoltam teszek most is egy próbát. Ugyan azt tudja mint régen, csak akkor nagyobb csodaszernek éltem meg, de 10 év ugye 10 év. Hatását nézve, én szeretem az illatát, kellemes az állaga is, jól lehet kenni, szerencsére nem szárad gyorsan, így van még időm szépen egyenletesen eloszlatni az arcomon, Lemosás után nem lesz kevesebb a mitesszerem, talán egy kicsit kevésbé olajos a bőröm, a benne lévő holt tengeri iszapnak köszönhetően. Meg amit mások is írtak kicsit puhább lesz a tapintása és jobban felveszi a hidratálót. Ár érték arányban szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

orsssi

2020. április 13.

Nem csodaszer. Nincs extra tisztítása, nem fogja a tág pórusú, mitesszeres bőrt megváltani, de ár-érték arányban jobb, mint a semmi. Puhább utána a bőr, de láttam már jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Rean519

2020. április 3.

Nem rossz cucc, de nem egy csodaszer. Akkor használom leginkább, amikor nincs nagyobb hiba a bőrömön, maximum fénylik egy kicsit. Nem ront a bőrömön, nem irritál, ez egy jó pont. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.