Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Tirana

2018. május 16.

Hatékony testradír, teszi a dolgát. Az illata nem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Hatékony testradír, teszi a dolgát. Az illata nem túl kellemes.

EngJudit

2018. február 21.

Szeretem ezt a testradírt. Nagyon kevés is elég belőle, szépen leradírozza az elhalt hámsejteket, és nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Kremcica

2017. január 11.

Nekem nagybetűvel ez a TESTRADÍR. Most tégelyes kiadásban van itthon, egyszerűen imádom. Jó az illata, kellően szemcsés hogy leszedjen mindent, és nem szárítja a bőrt. Pici kell belőle, sokáig elég.

Update: ezt a tubusos verziót jobban szeretem. Legutóbb csak a tégelyes volt a katalógusban és a doboz vége felé eléggé felhígult, mert hiába csavartam rá a tetejét zuhany közben csak kapott némi vizet. Maga a bőrradír még így is minőségi és élmény használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

panna25

2016. május 29.

Bármikor mikor használom, érzem a bőröm hálás érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Bármikor mikor használom, érzem a bőröm hálás érte.

bonivagyok

2015. május 3.

Erős szemcséinek köszönhetően igazán hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Erős szemcséinek köszönhetően igazán hatékony.

victorika

2014. november 21.

Nekem ez igazi wellness élmény! Extra jól csinálja azt, amit kell! Heti egyszer használtam, sajna az utóbbi időben megfeledkeztem róla, mindenképpen rendelek! :)

Ella

2014. augusztus 18.

Testradírként átlagos, de pakolásként szuper. Használata után úgy éreztem, mintha sokkal tisztább lennék, mint egy átlagos tusolás után. Ha testápolót kentem magamra ezután, gyorsabban beszívódott és jobban hidratált. Nagyon érdekes termék, mert ahol száraz a bőröm, ott hidratálta, ahol zsíros (pl. vállak), ott felszívta róla a felesleget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Dolorez

2013. augusztus 29.

nagyon jó.borsónyi mennyiség elég belőle,durva szemcséinek köszönhetően nagyon jól átradírozza a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.

zdoreebaba

2013. augusztus 20.

Körülbelül 1 éve használtam utoljára, de még mindig meg van több mint a fele... sokáig eláll, tartós termék. Imádtam az illatát, főképp, amikor tusolás közben le kellett mosnom magamról. A radírozó hatása tökéletes, egy kicsit lehetne gyengédebb a bőrhöz. Ezt azért írtam, mert amikor pattanásos volt a hátam (csak hátra használtam, meg mellkasra) anyum bekent vele és eléggé kivörösödtem... kellett hozzá legalább egy fél óra, hogy felszívódjon a bőrömről a pirosság.
Az illatát szabály szerűen imádtam, olyan volt, mintha iszapban fürödnék valahol egy külföldi wellnessben, meg egy kicsit balatoni üdülést juttatta eszembe.ű
Mindent összevetve jó termék, az árát azért sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Mindent összevetve jó termék, az árát azért sokallom.

gerdus

2013. augusztus 2.

Az illata számomra semleges, viszonylag durva szemcsék vannak benne, amit én kimondottan kedvelek, így érzem igazán, hogy történik is valami, nem csak masszírozgatom magam a kádban. Ritka az ilyen erős radír, jó kis cucc ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.