Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

• segít csökkenteni a pórusok láthatóságát,
  • segít helyreállítani az egységes bőrtónust.
  • Ájurvédikus "arany tejjel", ami nem más mint a kurkuma gyökér és a kókusztej kivonatok elegye - együttesen kivételes bőrnyugtató hatással rendelkeznek, valamint segítenek helyreállítani a test, a lélek és a szellem harmóniáját.

spavanilly

2020. június 27.

Kellemesen édeskés, kicsit kókusz illatú olaj.
Nagyon kellemes használni, szépen ápolja a bőrt. Nem ragacsos, nem csillámos.
Én leginkább hajpakolásként használom, hajmosások előtt. /A hajam alsó 2/3- ára viszem fel az olajat, jól átfésülve az ujjaimmal a hajszálak végét, majd csattal feltűzöm és folpackkal betekerem/.
Rendszeres használattal is több hónapra elég az üvegcse tartalma; így ár-érték aránya is nagyon kedvező.
Szerintem megér egy próbát!

(Régebben sosem voltam olajpárti, de anno a "Treasures deserts" argánolajos olajat megvásárolva- látván, hogy testolajként nagyon lassan fogy- elkezdtem a hajamra is használni. Hosszabb távon látványosan javított a hajam minőségén /felül hullámos, alul göndör, vékonyszálú/ és azóta is megtartottam ezt a szokást.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Kellemesen édeskés, kicsit kókusz illatú olaj.
Nagyon kellemes használni, szépen ápolja a bőrt. Nem ragacsos, nem csillámos.
Szerintem megér egy próbát!

brigitta112

2020. április 21.

Visszafogott illata van, könnyű adagolni a flakonból, nem borul rögtön ki az összes olaj, hanem cseppenként kezelhető. Én ennek a márkának a testápolójához kevertem hozzá, nagyon tetszett. Hamar beszívódik és jól hidratál. Tetszik így elsőre, ki fogom próbálni fürdéshez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: BHT, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol