Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Az Avon Turkish Hammamm tisztító fekete szappan hatékonyan tisztítja, kisimítja és revitalizálja a bőrt; minden bőrtípusra ajánlott.

• borostyánnal és agyaggal
  • regeneráló és bőrtisztító hatással

spavanilly

2017. június 27.

Azt gondoltam, jó kis marketing fogás nulla tényleges hatással kissé túlárazva...
Mea culpa, AVON!
Mivel ritkán látom a katalógusban, és vannak PS termékek, amik hipp-hopp szinte teljesen eltűnnek (lásd PS revitalising harmony), tettem vele egy próbát.
Az egyik legjobb tisztító hatású termék!
Eleinte csak az arcomra használtam, az a jó, hogy teljesen zsírtalanít, mégsem feszül utána a bőr.
De annyira imádom az illatát, hogy teljes testre is bevetettem...
Heti 1x használom, nagyon jól tisztít és számomra relaxáló hatású az illata.
Biztosan újra veszem!!!!
Csak ajánlani tudom!!!
Egyetlen negatívum a a tekerős kupak, ez jobb lenne pattinthatós formában, mert kinyomás után szeretem rögtön visszazárni, hogy ne menjen bele víz.
Nekem tetszik a tubusos megoldás, szép a színe is és kisebb helyet foglal, mintha tégelyben lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Mea culpa, AVON!
Az egyik legjobb tisztító hatású termék!
De annyira imádom az illatát, hogy teljes testre is bevetettem...
Heti 1x használom, nagyon jól tisztít és számomra relaxáló hatású az illata.
Biztosan újra veszem!!!!
Csak ajánlani tudom!!!

KittiASzuperpocok

2017. február 11.

Szeretem hasznalni!
Ezzel a tubusos kiszerelessel en sem ertek egyet, de olyan suru hogy nem hiszem azt pumpas formaban kivitelezheto lehetne. Viszont, ha fele ekkora kiszerelesben arusitanak es nem tekeros hanem pattintos lenne na akkor tuti lenne, olyannyira higy csak na!
De igy is jo. Szepen felszivja a faggyut, eltunteti a francba. Valoban osszebb huzza a bort, szarit, de este ugyis mindig hidrazalok szoval engem nem zavar.
Ude kis vilagos borom lesz a hasznalat utan. Ja es majd elfeledtem. Gyulladascsokkento. Bizony, ha barhol a testemen van egy patyi meg kell mosni vele!
Imadom az illatat es imadom a hatasat ! Kiszerelese nem praktikus de tojok ra mert nagyon jo hatassal van a boromre! 5 csillagocska

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Szeretem hasznalni!

Lolychan

2016. december 27.

Imádom ezt a terméket :) Tisztít, könnyen lemosható és tényleg egy kicsit "spa" érzést kelt a használata :D Egy negatívuma van, hogy szerintem ez a tubusos változat nem a legmegfelelőbb kiszerelés, de majd megszokom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

knikolett629

2016. december 3.

nem szoktam nagyon mar avonozni, de ez felkeltette az erdeklodesemet. nagyon jo hatassal volt az arcomra, a porusaimat picit osszehuzta, pattanasom nem alakult ki tole, bar az en boromre nem is jellemzo a pattanas, inkabb csak a mitesszerek, amikkel tudott is ez a kis cucc mit kezdeni, kevesebb van jelenleg, mint elotte. nagyon fincsi illata van, olyan mintha wellneseznek, teljesen azt idezi fel bennem ☺️ negativumkent annyi, hogy a tubus az elso hasznalat utan kb kette hajlott, mert olyan erosen kellett nyomni, hogy jojjon is belole, aztan ugy maradt. tovabba T vonalon kivuli teruleteken erosen szarit, fesziti a bort.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Sundiboszi

2016. november 29.

Nagyon jellegzetes illata van nekem tetszik... Szeretem használni, kellemesen tisztít, nem érzem, hogy szárítaná a bőröm, könnyen lemosható, szerintem újraveszem ha elfogy, bár az nem mostanában lesz mert hatalmas adag... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

zsofia93

2016. november 12.

Engem is ert sokk, amikor megjott, hogy uhh ez ekkora?! 😄 nagyon tetszik, nagyon jol tisztit, kelloen szarit csak pont amennyire kell. Az illata valami eszmeletlenul jo ☺ nekem a kadat egyaltalan nem fogja meg, sima vizzel csak leoblitem es le is jon. Biztos ujravevos, ha elfogy ez az irdatlan nagy adag 😆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

rocksolya

2016. november 2.

Nincs vele más problémám, csakhogy nagyon megfogja a kádunkat és utána nem győzöm takarítani.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
SiposFanni

2016. november 2.

Eddig az ilcsi fekete szappant használtam, néha kihagyásokkal. Viszont nagyon nehéz beszerezni, legalább is nekem. Az ára se túl kedvező, ahhoz képest amennyit kapunk. Mikor megláttam a katalógusban hogy van ilyen, nagyon örültem, meg is rendeltem. Meg se néztem hogy hány ml-es, aztán mikor megkaptam akkor jött a sokk, hogy ez hatalmas!!! Alig vártam hogy kipróbáljam, és nagyon meg lepődtem, mert ez aztán tényleg jó cucc, nem hittem volna. Azt leszámítva hogy mennyire viccesen nézek ki közben, nagyon jól tisztít, az én zsíros bőrömet pont megfelelően szárítja, és ami még jobb, hogy szerintem egy icipicit radíroz is, nagyon tiszta érzetű utána a bőröm, nem ragad. Az illatára nem nagyon figyeltem fel, olyan természetes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

jessef2004

2016. október 25.

Nagyon jól tisztít, leszedi a bőrről a sminkmaradványokat és a zsírt, és isteni az illata. Az én bőrömmet eléggé szárítja, úgyhogy mindenképp hidratálnom kell utána, de még ezzel együtt is tökéletes, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Glycereth-26

Lauric Acid ti I eu 4 1

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!