Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: lowely8, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Török termál fekete szappan nyugtató illattal.

Tisztítja a bőrt, egészségesebb érzetet és kinézetet kölcsönöz a bőrnek.

egetoerika

2017. április 1.

A régi verziót ismerem és használom. Finom, keleties illata van, a szemcsék is éppen megfelelő nagyságúak, és nincs eltúlozva a mennyiség sem. A bőröm is imádja. Igaz, takarítani kell kicsit utána, de megéri! Nem tudom, hogy ez ugyanaz a termék újra csomagolva? Mert ha igen, akkor rendeltem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

rekapi

2017. február 11.

Igazi csodaszer, a karomon lévő kis pöttyöket azonnal eltünteti. Nem túl durva a bőrömön, és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Én nem az arcomra használtam, hanem a testemre. Imádtam használni, nagyon puha lett a bőröm, rendkívül jó illata volt a terméknek, és nagyon sokáig is érződött tusolás után, jól tisztított, remek termék volt. Egyedüli hátránya, hogy befogta a felületet, nálam a zuhanytálcát illetve a zuhanypanelt, de le lehetett mosni, úgyhogy ezért nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

GNóri

2015. december 20.

Állandó lakója a fürdőmnek, pedig avonos termékeket nem kenek az arcomra, de ez egy nagyon jól eltalált cucc:) A használata a színe miatt vicces, az illata kellemes, és láthatóan, érezhetően tisztítja és puhítja a bőrömet. Az árát is bőven megéri, hatalmas adagot kapunk, én lassan egy éve használok egy tubust, és még mindig nem fogyott el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Lilu

2015. november 6.

Nagyon szeretem az illatát, és az még én érzékleny bőrömnek is nagyon jó volt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

D.Bianka

2014. december 3.

Nekem sajnos nem jött be..már kb egy éve megvan, direkt az arcomra vettem, de kipattogzok tőle :( használat után kis idővel meg bezsírosítja az arcom. Pedig több esélyt adtam neki, de mégsem sikerült kibékülni... így a testemre használom, ott nagyon jól működik. Nagyon jó illata van, és nem kell használnom utána hidratálót. (én olívaolajat használok). Rritkán nyúlok érte.
Sajnos nekem csak 3 csillagot ér. Ja, és elég drágán is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Sajnos nekem csak 3 csillagot ér. Ja, és elég drágán is vettem.

kucmuc

2014. szeptember 12.

Ez valami nagyszerű cucc! Már mindent jó tulajdonságát leírták előttem, és teljesen egyetértek! Tisztít, ápol, mattít, nyugtat. Arcon-vállon-háton is jó a pattik ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

lillaeva

2014. február 28.

Imádom az illatát és nagyon jól tisztít :) A fürdőolajjal használtam, így nem szárított, de önmagában igen, zsíros bőrűeknek biztos tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Vorsi

2014. január 23.

Nagyon szeretem, az illata szerintem isteni, nagyon eltalálták, a használata vicces, mert magamra kenem és csoki bőröm lesz tőle egy rövid időre, de érezhetően puhítja és táplálja a bőrömet. Arcra nem használtam eddig, de most a kommenteket elolvasva, ki fogom próbálni (köszi csajok!)
Használata után nekem mindenképpen szükséges a testápolózás, mert önmagában nagyon szárítaná a bőrömet, de akkor is imádom, ha elfogy, pótolni fogom ,az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

viktórija

2014. január 17.

Ha fürdök vele, az illata teljesen megnyugtat. Arcra is használom és elégedett vagyok a hatásával. Csak kíváncsiságból rendeltem meg, de teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Glycereth-26

Lauric Acid ti I eu 4 1

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!