Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JudithBeauty, az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Volcanic Iceland testápoló balzsam könnyű, balzsamos állagú testápoló krém, mely akár 24 órás hidratálást nyújt bőrödnek, puhábbá és simábbá varázsolva azt. Az izlandi ásványi anyagok hidratálják és simábbá varázsolják a bőrt, és segítenek csökkenteni a finom ráncok megjelenését. A forrásvíz hatékonyan tisztítja a bőrt, és segít csökkenteni a pórusok külsejét.

Bearbunny

2019. február 28.

Imádom az illatát, kicsit férfias, de frissítő, s én pont az ilyen illatokat kedvelem.
Nem vettem észre, hogy különösebben hidratálná a bőröm, és ami kifejezetten zavar, hogy este fürdés után vékonyan bekentem vele a lábaimat, de másnap este fürdéskor vettem észre, hogy nem szívta be a bőröm, le kellett mosnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

HDorina

2018. szeptember 25.

Régebben ez a termék is a heti szépségrutinom része volt. Az illata frissítő. Előtte a hozzá való testpakolást használtam. Nagyon finom, puha lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Krisztinaia

2018. április 28.

Jól hidratál, egészen szép lesz tőle a bőröm, az illata frissítő, hűsítő, kissé férfias.
Úgy érzem nem használok belőle alkalmanként sokat, mégis "lepereg" a bőrömről, sosem képes teljesen beszívni, kis csíkokba összegyűlik.. :/
Nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, így elhasználom, de nem rendelném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, így elhasználom, de nem rendelném újra.

zdoreebaba

2018. február 9.

Aki szeret wellnessezni és kényeztetni a testét-lelkét, annak lett kitalálva ez a termék. Nekem és a körülöttem élő családtagjaimnak az illata túlságosan erős és ebből kifolyólag minden használat után dupla szellőztetést kell csinálnom a lakásomban. Szerencsére hatásában lenyűgöz. Gyorsan beszívódik, álomszép gyöngyházfénye lesz tőle a bőrnek és jól hidratál. Nem hagy ragacsos érzetet. Mivel intenzív az illata, így az őszi-téli évszakokban részesítem előnyben. Nyáron túlságosan elnehezítené a bőrt. A csomagolása praktikus, árban sem sokallom. Szerintem nagyon jó kis tartalmas testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát és jó érzés felkenni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát és jó érzés felkenni is.

kartyikanna

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Nagyon szeretem, jó az állaga és egyből puhábbá teszi a bőrt, viszont erős az illata és sok embert zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

czannaa

2017. május 9.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is. Jól hidratál, az illata nagyon erős, egész nap érezni. Nekem nem tűnt férfiasnak, de miután használtam, mások megjegyezték, hogy mi ez a férfias illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Zsoja

2017. április 28.

Imádom! Ez egy állom igazán puhává és bársonyossá varázsolja a kezemet! Szinte egyből beszívja a kezem! És egy csomó ideig kitart! Szerintem meg egy nagyon kedves (picit lehet valakinek erős(nekem nem)) illatú termék! Öröm használni! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

egetoerika

2017. április 1.

Az állaga szörnyű, poros, ne hidratál. Az illata nagyon férfias. Megbántam. Azért rendeltem, mert szeretem ezeket a spa termékeket, de csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Kesudio

2017. január 4.

Az illata érdekes, de szerintem finom. Testes krém, éppen ezért eléggé meglepődtem, hogy másodpercek alatt beitta a bőröm (egymást követő harmadszori kenésre is ugyanúgy, mint elsőre), és semmilyen krémes érzést nem hagyott maga után. A bőröm ugyanolyan mint kenés előtt, mintha nem is használtam volna semmit, csak épp nem száraz. Engem megfelelően hidratál, és tetszik, hogy nem hagy semmilyen réteget maga után és nem ragad illetve nem csúszmákos a bőröm. Akár azonnal öltözhetek, nem tapad rám a ruha.
Újra is venném, ha nem nem lenne ilyen drága, ami azért nem kifizetődő, mert annyit kenek belőle amennyit nem sajnálok, bármilyen mennyiséget beszív belőle a bőröm (szerintem akár az egész tégelyt is rákenhetném egy alkalommal, simán eltűnne rajtam) ezért iszonyat hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.