Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Energizáló guaranával és ginszenggel, melyek segítenek tartósabbá tenni a manikűrt. Revitalizál, energizál és stimulálja a körömnövekedést. Önmagában vagy alaprétegként is használható.

Viku23

2014. december 15.

Mindig van belőle tartalék, nagyon hasznos, gyorsan szárad, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Mindig van belőle tartalék, nagyon hasznos, gyorsan szárad, szeretem. :)

vador

2012. június 27.

Valamiért nekem az Avon körömerősítői nagyon bejönnek mint alap, sokkal szebb, tartósabb volt velük az eredmény, így aztán kipróbáltam ezt is, ha már tényleg erre van kitalálva. Alapnak tényleg zseniális, körömerősítésben annyira nem jeleskedik. De tulajdonképpen én elégedett vagyok azzal is, ha nem színeződnek el és gyengülnek pluszban a körmeim mellette, jó körömerősítő lakkal még nem találkoztam, arra inkább vitamint szedek, ha úgy adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract

Acetone 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Színezőanyag. Zöld.