Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Revitalizáló lábápoló balzsam tengeri sóval regenerálja és hidratálja a száraz bőrt, sima és puha érzést kölcsönöz.

• azonnal hidratálja abőrt
  • puha és selymes érzést kölcsönöz
  • pihentető és felfrissült érzést ad a lábnak

Rita0126

2018. május 25.

Nem túl száraz a lábam de így sem tud hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Nem túl száraz a lábam de így sem tud hidratálni.

Damayanti

2018. február 23.

Szeretem a tengerre és nyaralásra emlékeztető illatát, a hatása nem látványos, de azért tuti ér valamit, csak nekem nem igazán szimpi a zselés - géles állaga...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Naumi

2017. augusztus 15.

Nem rossz termék szerintem, csodát nem fog művelni, de a lábam puhább lett tőle használat után, és segített a szárazságon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

kincsesw

2017. augusztus 5.

Az egészet elhasználtam, és semmi hatás. Pedig annyira azért nem is száraz a lábam, hogy kifogjon rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Algae Extract

Színező anyag. (Zöld)