Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és bőrsimító krém kézre, körömre és körömágybőrre.

• hidratálja és óvja a kezeket
  • puhává teszi a körömágybőrt
  • kellemes jázminillattal

bibike2000

2020. április 15.

Nagyon szeretem, sok van benne, jó illatú és olcsó. Nagyon jót tesz a kezemnek, a cigarettaszag sem érződik rajta, ha ezt rákenem. Abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

candy28

2018. június 19.

Szeretem ezt a krémet, nagyon jó az illata. Nem szívódik fel túl hamar (nekem mondjuk nem száraz a kezem), de én úgyis este szoktam bekenni a kezem. A körmeimet is szebbé teszi, valamint amióta ezt a krémet használom, nem szakad fel a körömágy alatt a bőr. Jó ár-érték arányban van. Egyetlen negatívum,hogy nekem kb. a 3. hónapra besűrűsödik és más lesz az állaga. (Mivel kb. napi 1-szer kenem a kezem, nem fogy annyira). De ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

spavanilly

2018. január 13.

Nagyon szerettem ennek a kézkrémnek az illatát, hidratáló hatása számomra közepes, tehát hideg időben nem ő a befutó.
Régóta nem lehetett rendelni, és olyan hirtelen tűnt el, hogy alkalmam sem volt belőle félretenni.

Most végre ismét elérhető!😙
A csomagolása gyönyörű szép, rózsaszínes- virágos, kicsit mattított fogású.
A kupakja sajnos csavaros.
Leellenőriztem: az illat és az INCI 100%-ban megegyezik a képen látható csomagolásúéval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Most végre ismét elérhető!😙
A csomagolása gyönyörű szép, rózsaszínes- virágos, kicsit mattított fogású.
A kupakja sajnos csavaros.

Hrfanni

2017. december 13.

Először nagyon meg voltam elégedve. Mind az illatával és a hidratálásával. De aztán minél többet használtam annál kevésbé tetszett az illata. Már nem is szeretem használni, de alapból nagyon jó termék lenne

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

viki0428

2017. szeptember 3.

Anyával nagyon szeretjük ezt a kézkrémet, mindig többet rendelünk belőle egyszerre. Az illata nagyon fincsi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

bkolozs

2017. június 9.

Nagyon kellemes kézkrém. Mellékhatásként a körmöm a napi többszöri használat mellett hihetetlen tempóban elkezdett nőni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

Fabi95

2017. május 3.

Szeretem az illatát, hamar beszívódik, funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Szeretem az illatát, hamar beszívódik, funkcióját ellátja.

Krisztinaia

2017. április 17.

A többi Avon kézkrémhez képest tényleg nagyobb hatással van a körmökre, de egyébként egy teljesen átlagos kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

PetraM93

2017. január 19.

Nagyon kellemes az illata, állaga is, hamar felszívódik, hidratál. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Nagyon kellemes az illata, állaga is, hamar felszívódik, hidratál. Szeretem :)

Kitti06

2017. január 15.

Nagyon jó, nagyon puha lesz tőle a bőröm és az illata is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Nagyon jó, nagyon puha lesz tőle a bőröm és az illata is tetszik :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA