Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• krémes és bőrnyugtató hatású
  • E-vitaminnal
  • gyöngyvirág- és almaillattal
  • nem szárítja ki a bőröd
  • ápol és hidratál
  • puha és sima érzést kölcsönöz a bőrödnek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ez épp ajándék termék volt. nekem egyenlő a wc-illatosítóval. És nagyjából minden avonos tusfürdővel ez a bajom, hogy valamilyen mosogatószerre vagy egyéb háztartási tisztítószerre emlékeztet, ezért a bőrömön nem viselem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Lifeforce

2021. július 8.

Sajnos sem az illata nem jó, sem a minősége. Nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 8.

Sajnos sem az illata nem jó, sem a minősége. Nagyon szárít.

Dea0609

2021. május 12.

Egész jól habzik...viszont nem mondanám, hogy puha.lett tőle a bőröm.Alma illatnak nyoma sincs,csak a gyönygvirágnak. Volt már ettől jobb tusfürdőm is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Tyler33

2021. január 3.

Illatosìtott oldalon megtetszett, de mikor elsö zuhanyzàs alkalmàval kipròbàltam, absz. nem dobott fel... Az illatàt Sokkal intenzìvebbnek gondoltam. Amugy majdnem az összes tusfürdőjüket kipròbàltam Avonèknak, de krèmtusfürdők mind ilyenek. Es utalom hogy nehezen nyilik fel a teteje. Csak a sima tusfürdőknek van Intezìv illatuk. Az, hogy mennyire szàrit, azt nem tudom mivel testàpolot hasznàlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Erika80

2019. január 26.

Szeretem a gyöngyvirág illatát, hát adtam még egy esélyt az Avonos tusfürdőnek, hátha jobb lett a minősége. Ám sajnos sem az illata nem varázsolt el, sem a bőrömre gyakorolt hatása. Számomra ez nem a mennyei harmónia érzete. Használtam pár senses tusfürdőt életem során, de összességében nem voltam megelégedve. Egyáltalán nem jó az ár-érték arányuk. A Balea és Isana tusfürdőkkel tudnám egy szinten említeni, csak éppen azok nincsenek túlárazva, így azokat is hamarabb megveszem, mint még egyszer ezt, vagy másik Senses tusit. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Szandika12

2018. szeptember 19.

Nem rossz, de inkább valószínű hogy sokat fogok belőle használni borotválásra és kézmosásra, szerintem hasonlít az almára és a gyöngyvirágra az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

ZsofiL

2018. augusztus 31.

Az illatával nincs bajom, viszont az állaga egyáltalán nem tetszik, nagyon híg, így gyorsan is fogy. Szárítja a bőröm, ez már 1-2 használat után is érezhető volt. Elhasználom, de biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

FairyFox

2018. május 10.

Kellemes, visszafogott illata van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Kellemes, visszafogott illata van, nagyon szeretem.

pattelin

2018. március 1.

Mostanában a krémes tusfürdőket próbáltam ki az Avontól. Így ezt a terméket is. Nagyon szeretem, főleg azokon a napokon amikor valami "semleges" illattal zuhanyoznék. Ez nem azt jelenti, hogy nincs illata, pont az a kellemes, lágy illatú, talán egy picit lehetne intenzívebb! Az állaga lágy, krémes, könnyen habosítható. Összességében elégedett vagyok vele, kicsit lehetne hosszan tartóbb, intenzívebb illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

sancs

2018. január 9.

Nagyon szeretem a gyöngyvirág illatát, ezért hát megrendeltem. De volt már jobb tusfürdőm is. Szárítja a bőröm és az illatát már zuhanyzás után sem érzem. Nekem elég gyorsan fogy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.