Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• krémes és bőrnyugtató hatású
  • E-vitaminnal
  • gyöngyvirág- és almaillattal
  • nem szárítja ki a bőröd
  • ápol és hidratál
  • puha és sima érzést kölcsönöz a bőrödnek

Erika80

2019. január 26.

Szeretem a gyöngyvirág illatát, hát adtam még egy esélyt az Avonos tusfürdőnek, hátha jobb lett a minősége. Ám sajnos sem az illata nem varázsolt el, sem a bőrömre gyakorolt hatása. Számomra ez nem a mennyei harmónia érzete. Használtam pár senses tusfürdőt életem során, de összességében nem voltam megelégedve. Egyáltalán nem jó az ár-érték arányuk. A Balea és Isana tusfürdőkkel tudnám egy szinten említeni, csak éppen azok nincsenek túlárazva, így azokat is hamarabb megveszem, mint még egyszer ezt, vagy másik Senses tusit. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Szandika12

2018. szeptember 19.

Nem rossz, de inkább valószínű hogy sokat fogok belőle használni borotválásra és kézmosásra, szerintem hasonlít az almára és a gyöngyvirágra az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

ZsofiL

2018. augusztus 31.

Az illatával nincs bajom, viszont az állaga egyáltalán nem tetszik, nagyon híg, így gyorsan is fogy. Szárítja a bőröm, ez már 1-2 használat után is érezhető volt. Elhasználom, de biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

FairyFox

2018. május 10.

Kellemes, visszafogott illata van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Kellemes, visszafogott illata van, nagyon szeretem.

pattelin

2018. március 1.

Mostanában a krémes tusfürdőket próbáltam ki az Avontól. Így ezt a terméket is. Nagyon szeretem, főleg azokon a napokon amikor valami "semleges" illattal zuhanyoznék. Ez nem azt jelenti, hogy nincs illata, pont az a kellemes, lágy illatú, talán egy picit lehetne intenzívebb! Az állaga lágy, krémes, könnyen habosítható. Összességében elégedett vagyok vele, kicsit lehetne hosszan tartóbb, intenzívebb illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

sancs

2018. január 9.

Nagyon szeretem a gyöngyvirág illatát, ezért hát megrendeltem. De volt már jobb tusfürdőm is. Szárítja a bőröm és az illatát már zuhanyzás után sem érzem. Nekem elég gyorsan fogy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

zdoreebaba

2018. január 6.

Anya odáig van a gyöngyvirágos termékekért, így kétség sem fért hozzá, hogy rendelek egy ilyet! Folyékony szappanjával együtt választottam ki. A szappant megkapta mamám, a tusfürdő pedig maradt anyának. Pont tavasz volt, hogy elkezdtük használni. Szerintem igazi tavaszi virágos illat és a gyöngyvirág karakteressége is jól érezhető benne. Nagy problémám viszont, hogy ez is borzalmasan szárítja a bőrt, így mindennapos zuhanyzáshoz alkalmatlan. Néha napján ha előveszem jó használni, bár az én ízlésvilágomtól ez távol áll, addig édesanyám odáig van érte. Egynek elment, bár többet nem hinném, hogy rendelek, maximum anyuci kedvéért. Nálam ez átlagos, az Avontól megszokható tusfürdő minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Anonymous1234

Korcsoport: < 18
2017. december 25.

Kb 2 hónapja kezdtem el használni a pumpás verzióját. Először még nem volt vele semmi gond, de aztán egyre jobban elkezdte szárítani a bőröm. Az utóbbi napokban pedig már piros kiütéseket, foltokat okozott. Finom illata van -igaz nem tart sokáig- ezért adok 2 csillagot, de legszívesebben csak másfelet adnék. Tapasztalatnak jó volt, de többet biztos nem veszek avonos tusfürdőket és ezt se hiszem, hogy elhasználom még...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 25.

Vicus

2017. december 18.

Anyukám kapta ajándékba. Egynek elmegy, de nem kedvelem különösebben az illatát, összetevői sem szépek. Valamint nehéz kinyitni a flakont csúszós, vizes kézzel, ezt sem szeretem benne. Sokkal jobb tusfürdők vannak ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

AngelHeart80s

2017. december 11.

A pumpás verzió van meg. Annyira nem bejövős. Van ami jobban habzik. Illatát sem nagyon érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.