Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

nashko77

2016. május 21.

Két karácsonyom is lement vele, az elsőnek imádtam az illatát, a második flakoné azonban valahogy más volt, vagy csak az én szaglásom változott, de már nem tetszett. Látva a csúnya összetevőket ráadásul, már végképp nem tudok 3*nál többet adni rá. Túl sok méreg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

hbrigi25

2015. december 14.

Egyszer kaptam karácsonyra. Nagyon szerettem, finom, fűszeres illata volt, igazi téli tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Anettke

2015. november 25.

Hol is kezdjem? Igazából bármelyik Avon senses tusfürdőhöz írhatnám, hogy mennyire pocsék és pénzvadász ez az avon tusfürdőgyártásban! Az utóbbi években több parfümöt tettek bele, hogy tartósabb legyen az illata. Nem lett az. Az én bőrömet kiszárítja még jobban(bár ez a legtöbb tusfürdőre igaz) és az illata sem tartós. Az SLS pedig egyenesen taszító. Köszönöm a lehetőséget, de soha többet avonos fürdő, akármilyen gazdaságos áron dobják utánam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

dizabella01

2015. október 6.

Imádnivaló, az illatta mennyei, csodálatos, igazán karácsonyos! Sajnos ezt a fajta illatú tusfürdőt az Avon csak 2 évente adja ki, különböző nevek alatt, a tavaly nem ez volt, de az idén ismét megjelenik ez a fajta illatú és tuti hogy lecsapok rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

DreamyGirl

2015. szeptember 15.

Egyik reggel kiütésekkel keltem. Hiába a gyógyszer, nem múltak el a pöttyeim. Elmentem bőrgyógyászhoz. Kérdezte, milyen tusfürdővel tusolok. Mondtam, hát avonossal! A doki a fejét fogta, és közölte, soha többet ne használjam. Azóta nem fürdök vele, a pöttyeim is azonnal javultak ès elmúltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

djkaty

2015. január 30.

Csodás ünnepi-téli illata van, és a legtöbb Senses tusfürdővel ellentétben ez a bőrön is sokáig megmarad. Nem szárítja a bőrt télen sem, így kihagyható a tusolást követő testápolózás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Bettu

2014. június 3.

karácsonykor használtam, nagyon jó karácsonyi hangulatom volt tőle, de nekem az illata kicsit erős:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Rure90

2014. május 27.

Jól habzik, és mennyei az illata. Pont karácsony előtt 2 héttel kezdtem el használni, így tökéletesen karácsonyi hangulatba kerültem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

lausz

2013. december 26.

megveszek az illatáért! :D bár nyáron én sem tudnám használni, télen maga a csoda, felemelő aromaterápia :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Ez egy jól habzó, édes illatú, szép csomagolású termék, aminek még az ára is szuper. Szerintem sikerült elkapniuk vele az ünnepi hangulatot. Aki szerette tavaly, keresse idén a Dazzling tusolózselét! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.