Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

• relaxáló és nyugtató hatású
  • argánolajat tartalmaz
  • hidratálja és simábbá varázsolja a bőrt
  • könnyű állagú, simán eloszlatható a bőrö

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Masszáshoz tökéletes. Az illata nagyon jó. Nem ragad, nem hagy maga után furcsa érzést a bőrön. Viszonylag hamar beszívódik. A hidratáló képessége is elég tűrhető. Ára pedig teljesen korrekt. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Mandarinka

2015. december 20.

Nyáron egy könnyed testápolóval felváltva az én bőrömnek tökéletes!!!! Imádtam!
Hibája viszont hogy rettentően híg,úgyhogy óvatosan vele.
A reklámnak meg ne dőljünk be..levendula? nyomokban sem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

Nyáron egy könnyed testápolóval felváltva az én bőrömnek tökéletes!!!! Imádtam!
Hibája viszont hogy rettentően híg,úgyhogy óvatosan vele.
A reklámnak meg ne dőljünk be..levendula? nyomokban sem...

izus

2015. október 11.

Számomra túl "illékony": illatban sem bír sokat, de bőrre kenve pláne nem. Egyből köddé vàlik a bőrömön. Nyilván túl száraz, de akkor is többet reméltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

JudithBeauty

2015. szeptember 29.

Korábban is volt már az Avonos Skin So Soft-on belül olajgélem, és nagyon bevált, ezért is rendeltem meg bátran ezt az újdonságot. Reméltem, hogy az illata ugyanolyan, mint az olajspray-nek, és ez így is van. Kellemes, nyugtató levendula illat, nagyon hamar beszívódik, könnyű az állaga, nem zsírosít. Az én bőröm nem ragad tőle, és kicsit hűsítő hatást is észrevettem a használat közben. Sajnos az illata nem tart sokáig, de majd legfeljebb a bőrömre fújok a spray-ből is. Nyárra szerintem tökéletes, de télen, hidegebb időben már tartalmasabb krém kell majd. Nem tapasztaltam negatív hatást vagy bőrproblémát, ezért 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Szabcsyka

2015. szeptember 18.

Nekem nagyon bejött! Az illata Isteni, és nagyon gyorsan beszívódik. Nekem eléggé sokáig lehet érezni a bőrömön, és érezhetően simább is lett. Valóban eléggé folyós, úgyhogy megnyomni se kell, csak lefordítani és a kezembe csorog magától. Mióta megvan, azóta más testápolót nem használok.
Mindenképpen megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Mindenképpen megveszem újra.

orafka

2015. szeptember 15.

én levendula mániás vagyok, ezért megrendeltem! A levendulára nem hasonlít, de kellemes babás illata van, viszont amikor rákened a bőrödre, olyan ragadós érzést kelt, amikor beszívódik akkor már nem ragad. nem vagyok elragadtatva tőle, viszont az illata sokáig tart !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

magyaredina

2015. szeptember 14.

Annyira idegen tőlem ez az olajgél fogalom és forma, hogy nem tudom mit is érezzek ezzel kapcsolatban.
Az illata tetszik, levendulásféle, de nem marad meg a bőrön. Ahhoz képest, hogy géles nagyon gyorsan szívja be a bőröm, tulajdonképpen felvitelkor tényleg kicsit olajossá válik, de nem nehezül el, könnyed marad ( vigyázni kell használatkor, érdemes inkább fejjel felfelé tartani mert folyós ).
Ám én hidratáltságot sajnos nem érzek, sőt semmilyen hatást.
Nem volt a bőrömön semmi nyugtatni való, lehet ez volt a gond ;)
Legyen 3* mert lila a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Ám én hidratáltságot sajnos nem érzek, sőt semmilyen hatást.
Nem volt a bőrömön semmi nyugtatni való, lehet ez volt a gond ;)
Legyen 3* mert lila a csomagolás.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.