Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. április 27.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

10x2 db gyantacsík

2 db törlőkendő bőrnyugtató olajjal

szezmi

2019. március 10.

Bajuszra használom, sajnos nekem erősebb a kelleténél, és gyorsan ki is nő. Ez a legjobb arcra való gyantaszett, amit eddig próbáltam. Maradnak persze utána szálak (ami erősebb, makacsabb), de azt a párat már könnyű kihúzni csipesszel. A bőrömet egyáltalán nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Cu2tka-baba

2018. január 12.

Én úgy kaptam rendeléshez ajándékba... Kipróbáltam a "bajusz" részen és szemöldökön is. Az eredmény kiütés ami még 4 nappal később is ott van mindenhol ahol hozzám ért a gyanta... Borzasztó:( És ráadásul nem nagyon gyógyul... Szóval én nem ajánlanám senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

DawnMelody

2017. december 23.

Eddig nekem ez az egyetlen arcgyanta, ami tényleg csinál is valamit! De ez nagyon is alaposan, az egészen apró pihéket is leviszi. Fura, hogy csak két törlőt adnak hozzá, de egyébként én simán összehajtogattam és visszacsomagoltam a tasakjába, összegumiztam, és nem száradt ki, tudtam használni többször is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

canimbenim

2017. július 19.

Úgy sajnálom h érzékeny vagyok rá. Próbáltam, a szemöldököm gyönyörűen megigazítottam vele,de sajnos par órával később kijött a bőrpír,majd másnapra a kiütések. Pedig alaposan megtisztítottam a bőröm előtte,utána pedig szorgalmasan ápoltam, kenegetem (neogranormon,aloe)
Minden gyantával így járok,csak gondoltam ez más lesz mert arcra van kifejezetten. De ez nem a termék hibája szóval nem pontozom le

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

corsica

2017. február 20.

Kizárólag csipeszt használtam a bajszom eltüntetéséhez, hirtelen fellángolásból gondoltam kipróbálom a gyantát is. Erre a termékre esett a választásom, előzetes csekkolás nélkül, úgy gondolom szerencsém volt vele. Csak közvetlen az orrom alatti részre használtam/ használom, az oldalsó részeken továbbra is csipesszel oldom meg a nem kívánatos szőrszálak/pihék eltüntetését. Ahhoz pedig bőven elég/még sok is egy gyanta csík fele. A jobb eredmény kedvéért páromat kértem meg, hogy tépje le nekem a feltapasztott csíkot. Száját húzva, miszerint nincs is ott semmi megtette nekem, és azóta sem ellenkezik szerencsére :D. A segítő kezének köszönhetően maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel. Egy szál pihe sem marad, irritációt sem hagy maga után. Ami problémám volt a termékkel, hogy keveselltem a törlőkendőt, amire hát igen is nagy szükség van. Egyik használatnál nem figyeltem, hogy elfogyott a kendő, és hát rendesen megszenvedtem miatta... szegény bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Niikkii94

2016. augusztus 5.

Megvettem az itteni vélemények alapján, és nagyon jól döntöttem :)
Könnyű használni, kiszed minden szőrszálat ( de legalább 4 mm-s legyen), nem okoz túl nagy fájdalmat, nem pirosodik ki a bőröm, a törlőkendő elég nedves viszont egy kicsit szöszölődik. Ár érték arányban is nagyon jó, mivel 20 db-ot kapunk.
Nekem több, mint 2 hétig bírja. :) Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Megvettem az itteni vélemények alapján, és nagyon jól döntöttem :)
Nekem több, mint 2 hétig bírja. :) Imádom :)

Banszky

2016. július 1.

A gyanta nagyon jó,sokáig elèg,kiszed minden kis szőrszálat. Viszont a törlőkendő borzalmas! Szakad,szöszöl nem elèg nedves. A gyanta miatt viszont nem pontozom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

LaurenH

2016. június 10.

Egy csíkot kértem a húgomtól kipróbálásra. Nincs nagy problèmám, csak a kis bajusz pihèk zavarnak, ha van rajtam alapozó.
A pihèk nagyját kiszedte, maradt néhány, de nem zavaró. Nem irritálta a bőröm, összességében egész jó kis cucc, de nem valószínű, hogy meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

ancsababa1982

2016. május 4.

Valentina31 Felmelegited a ket kezed összedörzsölésével, felteszed, egy pár másodpercig rajtahagyod, es hirtelen lerántod. Nem kell percekig a bőrödön hagyni! A termékkel nagyon meg vagyok elégedve. Próbáltam mar több márkától is ilyen arcgyantát, de ez vált be a legjobban. A hozzá tartozó olajos lapocskákat nem szoktam használn, gyantázás után jojobaolajjal ápolom a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Valentina31

2016. május 3.

Sajnos én nem tudok véleményt mondani erről a termékről, mert szerintem valamit rosszul csinaltam. Felmelegìtettem a csìkot, de igy is az arcomon maradt az össszes gyanta. Segìtsetek,hogy hogyan csináljam? Hány perc utan kell lehuzni? Köszönöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Saccharomyces Lysate Extract, Urea, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.