Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Selyemkivonatot tartalmazó kézkrém a bársonyos kezekért.

nettike

2015. május 27.

Még egyetlen kézkrémnél sem tapasztaltam annyira selymes érzést mint ennél a kézkrémnél, én nagyon szerettem használni .. most használtam el az utolsót én nagyon örülnék neki ha újra lehetne kapni , az illata kellemes tisztasági illat! Szerettem nagyon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

lia55

2014. január 5.

Nagyon gyorsan beszívódik, de csak ez a pozitivuma. Egyébként mintha szárítaná a kezet, amit egy kézkrém esetén nem várnánk.Az illata is elég mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

gy.edit0210

2013. november 26.

Nem szerettem, alig vártam, hogy elfogyjon. Szinte szárította a kezem, az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

lenarta23

2013. május 30.

Nekem nem az igazi. Könnyen beszívódik, de nem igazán hidratál. Felkenés után hamar olyan a kezem, mintha be sem kentem volna. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Barbika

2013. május 16.

nekem elég nehezen szívódik be,de az illata egész jó. Nem a legjobb kézkrém,amit eddig használtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

fuge7

2013. április 2.

Jó kis krém, hamar beszívódik, kellemes érzés a bőrnek, finom az illata, de nem hidratál eléggé. Naponta 3x-4x be kell kenni, hogy érezzem valamennyire a hosszútávú hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

katacita

2013. február 19.

A régi csomagolású van meg, jópár éve, és még mindig használom! Szeretem nagyon az illatát, meg a hatása is olyan, amilyet elvárok egy kézkrémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Oraculum

2012. október 28.

Szerettem,mert jó állagú krém, de kár, hogy ennyi fölösleges anyag van benne:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Szerettem,mert jó állagú krém, de kár, hogy ennyi fölösleges anyag van benne:(

Erika80

2012. október 12.

A régi SSS krém volt a kedvencem. Nagyon tápláló, könnyen beszívódó és irtó finom illata volt. Aztán amikor megújult és új külsőt kapott, sajnos a krém sem volt már a régi. Azóta nem is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

amyesther

2012. augusztus 28.

Semmi extra.
Furcsa az állaga, nem épp a selyem jut az eszembe...
De hidratál, csak az alkohol nem szimpi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Semmi extra.
Furcsa az állaga, nem épp a selyem jut az eszembe...
De hidratál, csak az alkohol nem szimpi.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)