Avon

Ár:   789 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Borotvazselé borotvával történő szőrtelenítéshez. Segítségével a borotva simán siklik a bőrön, irritáció nélkül. Nyugtatja és simítja bőrt. A tajtékvirág magjaiból nyert olaj hidratál és nyugtatja a bőrt szőrtelenítés közben.

vvivien

2018. december 12.

Akciosan vettem, jó termék alapból csak az zavar hogy nem habzik és szemuvegeskent nem igazán látom hogy melyik részt csináltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Lovemyhair

2018. november 5.

Évek óta használom, már nagyon sokszor újravettem, egy tubus elég sokáig elég. Régebb mindig kipattogtam borotválkozás után, de amikor őt használom akkor nincs ilyen gondom. Nagyon szeretem és nem zavar, hogy nem habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

zsoffyy

2018. augusztus 9.

Több borotvazselét kipróbáltam már, és eddig az egyik jóval drágább társa vált be, viszont idén nyáron már másodszorra veszem ezt, annyira tetszik. Nekem az állagával nincs gondom, sőt kifejezetten tetszik. Az illata nem erőtelje, de mégis van valami. Teszi a dolgát, nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

tátombák

2018. május 21.

Az eddig használt zselék kivétel nélkül felhabzottak a bőrömön, ez semennyire. Egy átlátszó réteget képez, amivel nem segít. Szemüveges vagyok, nekem fontos lenne, hogy lássam, hol jártam már a borotvával. Az állaga híg, sokat kell használnom belőle. Nekem ez nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

eperturmix

2018. február 19.

Sosem voltam híve,hogy a borotválkozáshoz pluszba használjak zselét,habot akármit,nekem megteszi a mezei tusfürdő is (és ezzel biztosan nem vagyok egyedül).Miután van nálam egy ilyen,kipróbáltam (el is használom),de ez csak megerősít benne,hogy továbbra se tartok igényt ilyen kencékre.Egyedül ami tetszik benne,a szép színe..igencsak szegényes pozitívum.Az illata borzalmas ragasztó vagy müanyag szag,nem erős,de nem kell szagolgatni.Az állagával nem lenne bajom,csak ahogy észrevettem elég sok jön ki a tubusból,így elég gyorsan fogy.Szerintem zavaró,hogy nem habzik,itt másokkal ellentétben,én pont aszerint látom hol járok,hogy lehetőleg ne hagyjak notsexy szőrcsíkokat.Hidratálást meg nagy igéreteket,felejtsük is el.Nem lett simább ,szebb,alaposabban szőrmentes a lábam mint egy tusfürdövel,semmivel sem tud többet.Szerintem felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Lolychan

2017. november 20.

Én nagyon szeretem, évek óta használom. Ennek köszönhetem, hogy borotválkozás után nem pattogok ki és nem kezdek el viszketni. Engem nem zavar, hogy nem habzik, kényelmesebb így.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

birdnerd

2017. augusztus 28.

Nemrég kezdtem használni, de lehet, hogy csak vésztartalék lesz belőle a polc mélyén. Nagyon zavar, hogy nem habzik. Kicsit olyan, mintha semmit nem használnék. Nem jó vele borotválni, kellemetlen, irritált a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Kmerci

2017. június 26.

Én már az új csomagolásút vettem, nagyon tetszik eddig bevált, nem habzik, de könnyen kenhető és máris jobban siklik a borotva. :) Puhábbá teszi a bőröm, nem irritál, és nem pattogok ki borotválkozás után. Ezek nekem a legfontosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Enne

2017. június 8.

Évek óta ezt használom. Mindig újraveszem, amikor akció van. Igazából nem is tudom, más termékekhez képest milyen, mert vagy 10 éve nem használtam mást. Nem habzik fel, hanem egy csúszós réteget képez a bőrön, ezáltal segíti a kényelmes borotválkozást. Könnyű túladagolni, mert kissé folyós a tubusból, ezért gyorsan fogy. Ki kéne próbálnom valami drogériás alternatívát, mert utálom, hogy mindig figyelnem kell az akciót (teljes áron nem éri meg), és mindig úgy járok vele, hogy vagy túl sok van otthon, vagy elfogyott. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Kriszti4

2017. január 11.

Nekem tökéletesen megfelel.Pont azt szeretem benne, hogy nem habzik és kevés kel belőle, hogy segítse a borotválkozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Urea, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Színezék. Lila színű.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.